Strony

środa, 16 listopada 2016

Zdrowe przekąski

Zdrowe przekąski to bardzo dobra alternatywa dla różnego rodzaju słodyczy. Kilka dni temu dostaliśmy paczuszkę pełną takich zdrowych przekąsek. Nie tylko są zdrowe, ale i pyszne, a do tego pięknie zapakowane. Można je zabrać ze sobą do pracy, do szkoły czy na wycieczkę. Można zjeść same, dodać do mleka, jogurtu czy ciasta oraz do innych potrwa. Mowa o suszonych owocach i warzywach firmy amkez
Dostaliśmy jabłka ze skórką, bez skórki i jabłka z dodatkiem cynamonu oraz te pasujące idealnie do mleka i jogurtu pokrojone w drobną kosteczkę. Z warzyw suszone pomidory i buraki.
Nataniel jako pierwsze wybrał jabłka ze skórką. Bardzo mu smakowały, podzielił się też ze mną i z tatą więc każdy z nas posmakował i jednogłośnie stwierdziliśmy, że są pyszne. Ja co prawda wolę te bez skórki, ale ja zawsze wolałam jabłka bez skórki (wiem wiem pod skórką jest to co najlepsze :D)
Ogólnie sam wygląd opakowania i jego funkcjonalność mi odpowiada. W każdej chwili można zamknąć wieczko i schować przekąskę.

Teraz mała fotorelacja z pysznościamiTaka radość :)
 

I zamaszysty wybór co próbujemy jako pierwsze ;)


Pierwszy kęs 

I kolejny :)

I już kilku nie ma ;)
Zajrzyjcie na stronkę Amkez i sprawdźcie jakie inne owoce i warzywa możecie jeszcze kupić.
Tu jest lista sklepów gdzie spotkacie produkty Amkez. W naszym mieście są w jednym sklepie jak braknie nam zapasów na pewno spróbujemy jeszcze innych owoców i warzyw :)

1 komentarz: