Strony

piątek, 13 marca 2015

Zakupowe szaleństwo

Ostatnio nas tu dużo mniej, ale jest to związane z tym, że większość swojego czasu przeniosłam na szycie. Mało kiedy mam więcej czasu dlatego i tu tak ciszej się zrobiło. Dzisiaj jednak chciała bym Wam pokazać co ostatnio udało nam się upolować. Cześć rzeczy z wyprzedaży cześć nie. Żałuje jedynie tego, że w Pepco nie wszystkie rzeczy, które mi się podobały były w naszym rozmiarze, bo perełki można było tam spotkać. Nataniel pojezdził przed Pepco kolejką i był bardzo szczęśliwy, od Pani w kasie dostał Misia Lubisia i też był szczęśliwy więc zakupy były udane dla wszystkich ;)

Czekam teraz na nową kolekcję w h&m, bo już mam upatrzone kilka perełek dla Nataniela. Jeśli ktoś jeszcze nie wie to w gazecie Mama i ja i Dziecko są w tym miesiącu zniżki do h&m na całą kolekcję dziecięcą :) ja dzisiaj lecę szukać gazet, a później będziemy znów na zakupach ;)
A wy w tym roku poszaleliście na wyprzedażach? My nie bardzo jedynie to co powyżej, ale i tak jest z czego się cieszyć i na lato ubranka już mamy :)

1 komentarz: