Strony

wtorek, 7 marca 2017

Ubranka dla dzieci modne i wygodne

W dzisiejszych czasach nie mamy już problemu z brakiem odpowiednich ubranek dla naszych pociech, wręcz odwrotnie teraz mamy taki wybór, taki natłok miejsc gdzie możemy je kupić, że często jest ciężko wybrać to wyjątkowe ubranko.
Coraz więcej z nas chce dla swoich dzieci czegoś innego, nie tylko sieciowych ubranek w które ubrane jest co drugie dziecko w przedszkolu, szkole czy piaskownicy. Od jakiegoś czasu obserwuje się powracającą modę na hand made. Coś unikatowego, innego niż w typowych sieciówkach.
Dzisiaj chciałam Wam przedstawić sklep z ubrankami zarówno dla dzieci jak i rodziców aQademia made with love, bo o nim mowa to sklep z codziennymi i niecodziennymi Ubranka dla dzieci. W sklepie znajdziecie też zakładkę dla rodziców gdzie można skompletować strój rodzic + dziecko, jest to bardzo fajny pomysł i dzięki takiemu ubiorowi na pewno wyróżniamy się z tłumu.

Plusem sklepu jest łatwość przeglądania strony i jej przejrzystość. Ubranka podzielone są na kategorie. W tym sklepie na pewno odnajdą się mamy, które lubią styl i szukają czegoś niebanalnego dla siebie i swojej pociechy. Ubrania dzięki stylistą mają w sobie to coś. Kolekcja jest prosta i za razem elegancka i różnorodna. Ubrania można dopełnić również dodatkami, które ładnie współgrają z całością.
Jak pisze sam sklep: "Stylizacje odzieży dziecięcej z całą pewnością podbiją serca małych miłośników dobrego stylu oraz ich rodziców. W aQademia.eu nie zapomnieliśmy o najwyższej jakości wykorzystywanych tkanin ani precyzji wykończenia najdrobniejszych detali. To nasze zamiłowanie do estetyki połączonej z wygodą sprawia, że ubrania stają się nie tylko odzieżą, ale wyrazem osobowości."
I właśnie w ten sposób odbieram ten sklep, zajrzyjcie i przekonajcie się sami czy mam rację :) 
Więcej o marceaΩademia made with love możecie poczytać na ich blogu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza