Strony

środa, 6 lutego 2019

Najbezpieczniejsze słuchawki dla rodzica

Każdy rodzic wie, że wychowywanie dziecka to nie kilka poświęconych mu godzin tylko cały dzień odpowiedzialności. 
Warto jednak pamiętać o tym, aby zapewnić również sobie trochę relaksu. Pierwsze, co kojarzy się z tym słowem to zdecydowanie słuchanie ulubionej muzyki. Jednak nigdy nie wiemy kiedy dziecko może nas zawołać, więc słuchawki na uszach mogę nie być dobrym pomysłem. 
Jest jednak firma, która postanowiła sprostać temu wyzwaniu. Aftershokz to producent słuchawek, które charakteryzują się technologią przewodnictwa kostnego. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. 
Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho jest całkowicie odkryte. Słyszymy więc bardzo dobrze zarówno muzykę jak i wszystko, co dzieje się wokół nas. Producent zadbał o wszelkie kwestie techniczne. 
Aftershokzy działają na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać do 6 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Giętki i lekki pałąk sprawiają, że słuchawki nosi się bardzo wygodnie. Warto pamiętać o tym, że dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi można odbierać połączenia telefoniczne. Dzięki temu można rozmawiać przez telefon nie tylko mając go w ręce, ale również słysząc całe otoczenie w tym swoje dzieci. Słuchawki pokochali również biegacze i rowerzyści, którzy mogą słuchać muzyki i słyszeć nadjeżdżające auta. Ich zastosowań może być wiele, ale wszystko zależy od Waszej kreatywności. O wszelkie kwestie techniczne zadbał już sam producent.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza