czwartek, 27 lutego 2014

ekodzidzius

Dziś pokażemy Wam super ubranka, praktyczne i delikatne, idealne do wrażliwej skóry małego dziecka.
Dzięki współpracy z ekodzidzius.pl mieliśmy możliwość przetestowania pajacyka do spania, bodziaków z golfem oraz śliniaka z możliwością dopięcia do niego smoczka.
Na pierwszy rzut poszedł pajacyk rozmiar z metki to 74, ale Nataniel nosi już 80 i są na niego jeszcze luźne więc rozmiarówka jest troszkę większa niż pisze na metce. Pajacyk jest nietypowy, bo oprócz tego, że ma zabezpieczenie na rączki to jeszcze pajacyk na dole jest tak zrobiony, że można go odwinąć i dziecko może mieć gołe stópki. Fajne rozwiązanie na lato ;)

To teraz trochę fotorelacji z testów  ;)

Tak zapakowane są ubranka :)


śliniak z możliwością zapięcia smoczka u nas ta opcja się nie przyda, bo nie cysiamy smoczka, ale sam pomysł wydaje mi się ciekawy.


Jeśli ktoś był by zainteresowany zakupem śliniak do kupienia TU


I jeszcze body pierwszy raz mamy body z golfem i zastanawiałam się czy Nataniel je zaakceptuje, ale powiem Wam, że materiał jest tak przyjemny, że nie było problemu wykonany jest w całości z wełny merynosa. Super komponuje się z innymi kolorami dzięki neutralnemu kolorowi. Jego cena może nie jest najniższa, ale biorąc pod uwagę, że najtańsze bodziaki w sklepie można kupić za około 20 zł to warto zainwestować więcej kupić troszkę większą rozmiarówkę i mieć pewność, że ubranko jest na prawdę świetnej jakości i zdrowe, bo niestety okazuje się, że nie wszędzie można być tego pewnym, bo do ubranek dodawane są szkodliwe substancje. Co dla mnie jest nie zrozumiałe jak można działaś w ten sposób i chyba najwyższy czas sprawdzać w których sklepach warto kupować i dbać też w ten sposób o zdrowie swojego ukochanego dziecka.
Bodziak do kupienia TU


ekodzidzius.pl znajdziecie również na fb TU

2 komentarze: