środa, 5 lutego 2014

Mamy swój kubeczke

W ostatnim czasie w natanielkowie dużo się dzieje jak wiecie mamy swoje logo i banerek na blogu dzięki robalowa kraina wcześniej mieliśmy inne logo teraz bardziej marynistyczne na luty bo w końcu to temat przewodni roczku Nataniela. Banerek pewnie pozostanie z nami na dłużej, a i logo zastanawiamy się czy powróci wcześniejsze czy nie jak myślicie które lepsze może wy podpowiecie?
Ale dzisiaj nie o tym dzięki współpracy z Skoma - graf mamy kubecki. Cudne kubeczki marzył mi się taki odkąd założyłam bloga ;)
Teraz możemy wraz z mężem pić z naszych blogowych kubków. Logo na kubkach wcześniejsze, bo zmiany pojawiły się dopiero kilka dni temu, ale i tak jestem mega zadowolona z nich. Zobaczcie zresztą sami jak się prezentują:


Wykonanie jak dla mnie na 6 po prostu logo cudnie się prezentuje na kubku ma żywe kolory i za każdym razem kiedy na nie patrzę cieszę się, że udało mi się tak daleko zajść w blogowaniu (powiem Wam, że każda jedna osoba która nas czyta jest dla mnie niezwykle cenna, bo wiem, że to co robię ma sens nie tylko dla mnie)
W Skoma - graf możecie zamówić kubeczki z dowolnym wzorem, ale jest też wiele innych drobiazgów m. in. magnesy na lodówkę, przypinki, gadżety na wieczór panieński i kawalerski, zaproszenia, długopisy z nadrukiem różnego rodzaju ozdoby czyli jednym słowem to wszystko co potrzebne jest do oprawy naszych ważnych dni w życiu :)
Zajrzyjcie do nich, bo warto. Po za tym mają swój własny program lojalnościowy w którym możecie zbierać punkty i wymieniać je na dowolny produkt :)

nutka do herbaty od Mali melomanii

1 komentarz: