wtorek, 4 lutego 2014

Naklejkowo :)

Jak wiecie jakiś czas temu podjęliśmy współpracę z stickerkid
Dostaliśmy do przetestowania pakiet naklejek. Można je wykorzystać oznaczając zabawki, naczynia, ubranka (do ubrań są specjalne naklejki które się wprasowuje dzięki czemu wiadomo do kogo należy dane ubranko, szczególnie według mnie przydatne to jest w przedszkolu czy na jakiś wyjazdach)
My póki co naklejki na ubranka odłożyliśmy na czas gdy się bardziej przydadzą. Teraz przetestowaliśmy dwa rodzaje naklejek z imieniem Nataniel i z napisem Należę do Nataniela. Każdy zamawiający może sobie wybrać dowolny kolor naklejki oraz wpisać dowolne imię i dopasować kolor napisu. Przy drugiej naklejce można dopasować sobie dowolny obrazek my wybraliśmy auto i kolor pomarańczowy, bo według mnie dobrze się odznacza.
Tak prezentuje się pakiet naklejek jest ich sporo wiec starczy na obklejenie zarówno naczyń jak i zabawek :) Tak prezentują się na przedmiotach:Z tego co widzę teraz doszły również naklejki do butów (powiem Wam, że to jest super pomysł zważywszy na fakt, że mój brak kiedyś musiał wracać nie w swoich butach ze szkoły, bo ktoś przez przypadek zabrał jego ;)
Po za tym strona się super rozwinęła wcześniej można było zamówić za jej pośrednictwem tylko pakiet startowy  Tu teraz jak widać są też inne propozycje.
Pakiet startowy wcześniej kosztował mniej, ale zawierał też mniej naklejek nie było m.in. tych na buty i było tylko kilkanaście tych do wprasowywania w ubrania.
Także strona prężnie się rozwija i trzeba się cieszyć z takich sukcesów, bo naklejki są na prawdę solidnie wykonane i nie są to naklejki typu przykleisz i jutro musisz wyrzucić bo się zniszczyły. Tylko długo się trzymają i nie tracą koloru.
Oprócz pakietu startowego na dole strony można zamówić również pakiety idę do szkoły i wyjeżdżam na kolonię. Dzięki temu Wasze dziecko ma pewność, że jego rzeczy nie przejdą w posiadanie innych osób, jak często to bywa w takich sytuacjach. Nie będzie miało 3 czerwonych kredek i żadnej zielonej jeśli tylko na każdej przykleicie naklejkę z imieniem :)
Myślę, że mimo pakiet nie jest najtańszą rzeczą dla wielu z nas warto rozważyć jego zakup, bo zwróci się to nam tym, że dziecko nie zgubi swoich rzeczy i nie będzie trzeba kupować nowych :)
Jeśli ktoś nie chce kupować całego pakietu, a interesuje go wybrany model naklejki to można je zamówić tutaj


3 komentarze:

  1. Jak na razie takie naklejki nam się nie przydadzą, ale myślę, że w przyszłości na pewno się skusimy, bo pomysł mi się bardzo podoba;)

    OdpowiedzUsuń
  2. O do butów i ubrań do przedszkola to super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. my do przedszkola też mamy ale naprasowanki :)

    OdpowiedzUsuń