poniedziałek, 10 lutego 2014

Nasze roczkowe inspiracje prezentowe

Dziś 10 do urodzin zostało 11 dni (do imprezy roczkowej 12 bo wyprawiamy w sobotę) więc czas na przedstawienie Wam naszych inspiracji prezentowych.
Bo jak urodziny to i prezenty :) Prezenty to nieodłączny motyw urodzin. Wystrój wystrojem, ale dla dziecka najważniejsze są prezenty. Chociaż myślę, że roczniak nie do końca pojmie czemu wszyscy skupiają się na nim i dają mu jakieś kolorowe paczuszki czy torebki.
Dzisiaj pokaże Wam co Nataniel dostanie od nas - rodziców. Po urodzinach przedstawię Wam też co dostał od innych, ale póki co wiemy co my mu damy.
Będzie kilka rzeczy.
Pierwszą najważniejszą jest jeździk - auto zygzak. Wydaje dźwięki i świeci.
Kolejne to książka auta (mamy też drugą część na budowie, ale tą dostanie innym razem) później układankę - puzzle dla maluszków i bączka. Te drobniejsze rzeczy będą zapakowane w pudełko z bajki samochody (chciałam jakieś marynistyczne, ale o takie ciężko teraz) - pudełko przyda się na zabawki, których już trochę się uzbierało.


To wszystko będzie zapakowane tak i do tego będzie przewiązana duża kokardaDopełnieniem prezentów, żeby jednak miały jakiś marynistyczny akcent jest mała łódka z imieniem Nataniel do zawieszenia jako dekoracja.


Niektórzy powiedzą, że to mało prezentów inni, że dużo.
Na początku miał być tylko jeździk, ale w końcu czułam niedosyt i dokupiłam inne rzeczy. Po za tym nie chciałam też kupować czegoś co by Nataniel zaraz rzucił w kąt. Każdy z zaproszonych gości na pewno przyniesie coś ze sobą dla Nataniela więc na pewno prezentów się trochę uzbiera, a gdzieś w końcu trzeba je pomieścić ;) więc myślę, że i tak sporo od nas jako rodziców dostanie.
Najważniejsze by sprawić mu radość i by później chciał się tym wszystkim bawić :)
To tyle z naszych inspiracji polowałam jeszcze na kręgle w kolorowych piratów dla dzieci, ale póki co są niedostępne więc pewnie sobie już daruję ich zakup. 

1 komentarz: