piątek, 7 lutego 2014

Bo o ząbki trzeba dbać

Kilka miesięcy temu doszła do nas paczuszka ze współpracy z MAM BABY wybraliśmy z oferty 3 produkty. Długo się zastanawiałam co wybrać w końcu padło na kubeczek niekapek, ustnik do kubka niekapka i szczoteczkę do zębów wraz z króliczkiem na palce.


Dzisiaj chcemy Wam przedstawić tylko jeden produkt, a mianowicie szczoteczkę do zębów. Nataniel ją po prostu uwielbia. Początkowo pokazałam mu o co chodzi z myciem ząbków, a teraz sam je myje. Wieczorem dostaje ją do rączki i szoruje ząbki w wannie jak ja myję mu resztę ciałka.
Szczoteczka jest dwustronna z jednej strony bardziej do ścierania nalotu z języka, a z drugiej do mycia ząbków. Jest wykonana na końcach z gumy dzięki czemu Nataniel nie tylko myje sobie ząbki, ale i masuje dziąsła.
Co do króliczka na palce myślę, że jest to fajna alternatywa dla maluszków, ale my już jej nie wykorzystaliśmy z tego powodu, że Nataniel miał już sporo ząbków i jak najbardziej zaakceptował szczoteczkę. Z drugiej strony ten materiałowy króliczek nie wiem czy tak chętnie będzie brany przez dzieci do buzi chyba lepsze już by były takie gumowe szczoteczki na palec. Bo łatwiej je utrzymać w czystości.
Ze szczoteczki jestem mega zadowolona nie podrażnia buzi i jest dostosowana akurat pod takie maluszki.
Sami zobaczcie jak Nataniel sobie radzi:
Zestaw szczoteczkę i króliczka oraz inne produkty do kupienia TU 
Ponadto każdy kto polubi MAM BABY na fb dostaje - 20 % rabatu na zakupy także jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem czegoś warto.

Podusia i miś przeplatające się na zdjęciach od Thready niebawem o nich więcej na blogu :)

4 komentarze: