poniedziałek, 3 lutego 2014

Urodzinowe inspiracje

Jak wiecie do urodzin pozostało już coraz mniej czasu. Tylko 18 dni (Nataniel urodził się 21 lutego, ale ze względów organizacyjnych urodziny postanowiliśmy zorganizować w sobotę 22. Wtedy można zacząć je wcześniej, bo większość osób nie pracuje).
Dzisiaj chciałam pokazać Wam kilka inspiracji jakie przykuło moją uwagę i z kilku z nich mam zamiar zrobić użytek. Co prawda będę miała swoje modyfikacje, ale coś z każdej z nich wzięłam dla nas :)


Stół będzie wyglądał nieco inaczej, ale będą na nim podobne akcenty jak na zdjęciuMuffinki część upiekę sama, a kilka bardziej dekoracyjnych zamówię w cukierni mam nadzieję, że uda im się wykonać podobne ;)


Zdjęcia też będą w innej aranżacji, ale te też fajnie wyglądają. Kupiłam sznurek taki skręcany ala marynistyczny, klamerki z dekorami marynistycznymi i muszę jeszcze wybrać 12 zdjęć (z każdego miesiąca po jednym) będzie to fajna ozdoba i miejsce gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcia :)

I moje paznokcie mam zamiar, żeby prezentowały się tak ;)


Największy problem mam z tortem chciałam dwu piętrowy, ale potrzebuję tylko 2 kg. Niestety w cukierniach 2 piętrowy robią od 3 kg. Na szczęście mama zna Panią, która wykonuje torty sama. Więc muszę się z nią umówić i dogadać szczegóły mam nadzieję, że i tort się uda.

Źródło zdjęć:
internet

2 komentarze:

  1. świetne inspiracje :) Impreza będzie bardzo udana :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale sliczne te cupcakes. Urodzinki JJ'a juz tuz tuz, wiec bede musiala tez cos ladnego wymyslic. Pozdrawiamy cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń