poniedziałek, 17 lutego 2014

Kolejna część naszych urodzinowych inspiracji

Kto czytał na fb wie, że dzisiaj dotarła do nas Natanielkowa ciocia. Przywiozła z Niemiec kilka istotnych drobiazgów, które na pewno przydadzą nam się przy urodzinach.
Po pierwsze paterę oczywiście marynistyczną ;) póki co zdjęcie nie złożonej, na urodzinach zobaczycie ją w całej okazałości


Po za tym serwetki, miały być trochę inne, ale niestety nie doszły i są inne ;) ale zdjęcia nie zrobiłam gdzieś mi się zawieruszyły chwilowo.
Są też marynistyczne papilotki na muffinki


I kilka spożywczych rzeczy do zdobienia muffinek i do ciasta m. in. niebieski barwnik spożywczy posłuży nam do bitej śmietany i do muffinek.I kilka drobnostek na stół do dekoracji jeszcze


są też słoiki już obklejone naklejkami będą wypełnione haribo i kolorowymi drażami (mnie już się efekt podoba, a jak będą pełne będzie pewnie jeszcze fajniej ;)


 i jeszcze dwie drobnostki znalezione w między czasie też marynistyczneTo na tyle co mamy na dziś jeszcze mają dojść dwie rzeczy ze współpracy jedną już widzieliśmy już do nas leci jest cudna i na pewno znajdzie swoje miejsce na naszych urodzinach, druga także chociaż ma być wysłana jutro jak dojdzie to oczywiście będziecie wszystko widzieć na zdjęciach i osobny wpis jak zawsze również powstanie :)

7 komentarzy: