niedziela, 9 lutego 2014

Małe marzenia do spełnienia :)

Po kupieniu Natanielowi kolorowych drewnianych klocków zamarzyło mi się ich więcej, bo są cudne. Dosyć, że trwałe to i jeszcze kolorowe na przeciw wyszły nam male - marzenia.pl mogliśmy wybrać sobie zabawkę do testów. Wybór padł oczywiście na coś drewnianego i kolorowego. Po za tym jest z autami więc zachwyciło mnie od razu i wiedziałam, że i Nataniel będzie zachwycony.
Nasz wybór padł na układankę edukacyjną Miasto
Natanielowi tak jak sądziłam bardzo się spodobała do teraz chodzi z niektórymi klockami i trzyma je w rączce, ale dzięki tej układance nauczył się wyjmować wszystkie klocki i potrafi nawet dwa czy trzy włożyć z powrotem. Układanka jest o tyle fajna, że nie trzeba jej układać tak samo za każdym razem może to być inna kombinacja. Zestaw zawiera 14 klocków i do tego deseczkę na którą klocki się układa. Z zaleceń jest to zabawka od 3 lat, ale szczerze ja ją mogę polecić dla młodszych dzieci może jeszcze same nie poradzą sobie z ułożeniem jej całej, ale Nataniel ćwiczy już rączkę i coraz sprawniej mu to idzie. Zaletą układanki jest to, że ma różnorodne kolory, które przyciągają wzrok maluszka i potrafi skupić się na nich dłużej.
Jak dla mnie zabawka ma same plusy i doskonale się nadaje dla młodszych dzieci. Po za tym wykonana jest z drewna, a to oznacza, że posłuży na długie lata :)

Na niektórych zdjęciach buzia brudna od musu wyciskanego z tubki hipp ;) bo w trakcie zabawy Nataniel jak się nią zajął, że zgłodniał i nie było sensu go od niej odrywać :)
Male - marzenia.pl znajdziecie również na facebooku TU

3 komentarze:

  1. Gdzieś już takie widziałam i właśnie się zastanawiałam czy Filip nie jest na to za mały;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam drewniane zabawki :)

    OdpowiedzUsuń