środa, 26 marca 2014

Akcja wymiana - part 2 Świątecznie

Kochani!
W pierwszej akcji wymianie wzięło udział 20 osób (jak na pierwszy raz to i tak sporo :)
Akcja przebiegła bez większych problemów, sprawnie i po paczuszkach widać, że wszyscy się starali, żeby obdarowany był zadowolony.
Powoli zbliżają się Święta, a jak Święta to i czas prezentów więc wznawiamy akcję.  
Każdy w akcji może wziąć udział, ale początkową jej ideą było to, że wymieniamy się tym co same potrafimy zrobić, ale nawet jeśli ktoś nie robi rękodzieła też może coś przesłać w ramach wymiany (książeczki, zabawki, słodycze, ozdoby do włosów, ubranka co komu przyjdzie do głowy). Ważne jest by było to coś dopasowanego pod płeć i wiek dziecka, oczywiście w paczuszce może znaleźć się też coś dla mamy :) Także kto potrafi hand madować :D niech coś podsyła, kto nie niech udaje się do sklepu na zakupy i wymiano trwaj!

Tym razem do paczuszki trzeba będzie dołączyć karteczkę Świąteczną :)

Regulamin podobny jak poprzednio (nieco może zmodyfikowany kilka uwag z poprzedniej edycji) :

 1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana Świąteczna
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko (adres bloga jeśli takowy prowadzicie), adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia podajcie co lubią Wasze dzieci, rozmiar ubranka jaki noszą (bo przy pierwszej edycji niektórzy o to dopytywali)
3) Zgłoszenia przyjmuję do 5 kwietnia
4) 6 - 7 kwietnia będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy ;) paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 15 kwietnia tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je przed Świętami :) 
5) Paczuszki prosimy wysyłać listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis uczynimy po raz kolejny ;) 
7) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie co dostaliście, a my publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana :)
8) Rzeczy w paczce mają być nowe, ale z poprzedniej edycji kilka mam o to prosiło więc: dopuścić mogę używane rzeczy, ale jako dodatek do paczki czyli nie mogą być to same używane rzeczy, ale jak się okaże, że Wy macie np. synka 2 letniego, a paczuszkę macie wysłać chłopcu co ma 14 miesięcy to możecie przesłać jakieś ubranka w stanie bdb, które wam zbywają w szafie
9) Tak jak poprzednio nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że nie chcę by tylko wybrane osoby mogły wziąć udział w akcji bo każdy ma inną zasobność portfela, a i tak poprzednia edycja pokazała, że każdy się stara na tyle ile może, żeby paczuszka była dobrze przygotowana :) więc w zabawie może wziąć udział każdy - liczy się zabawa!
10) Do paczki dołączamy karteczkę Świąteczną (oczywiście tak jak w poprzedniej edycji miło by było jak by w paczce znalazło się coś hand made)

Miłej zabawy :) 

Tak dla przypomnienia kilka paczuszek z pierwszej akcji wymiany:

Jak widać zasada -
Wysyłajcie to z czego same byście się cieszyły :) sprawdziła się przy pierwszej edycji, mam nadzieję, że i przy tej się sprawdzi :)

10 komentarzy:

 1. I nasze dane poszły

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bym chciala a na szal mnie nie stac wiec glupio bym sie poczula puszczajac mala paczke a dostajac cos extra w zamian ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego właśnie w akcji nie ma ustalonych granic jeśli chodzi o wartość paczuszki każdy może wziąć udział. Może umiesz coś zrobić hand made co spodoba się innym :)

   Usuń
  2. No wlasnie nie bardzo... :( a ja po prostu glupio bym sie czula nie mogac do paczki dac tego co bym chciala bo mnie nie stac...

   Usuń
 3. A czy wchodzi w gre wysylka zagranice?,Czy tylko gra jest na terenie Polski?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za granicę też wchodzi w grę o ile inne osoby z zagranicy też się zgłoszą ;)

   Usuń
 4. I my juz bierzemy udział :)
  ciesze sie niezmiernie :)
  niesety na tamtą nie zdażyłysmy :(

  OdpowiedzUsuń