wtorek, 11 marca 2014

Poszewkowe ahoj!

Dzisiaj trochę o kolejnej współpracy. Wszystko zaczęło się przed urodzinami Nataniela. Więc jaką tematykę miałam w głowie? Pytanie retoryczne prawda ;)
Pracownia Iwessy  zaproponowała, żebym określiła co bym chciała bo wtedy będzie jej łatwiej szyć. Bardzo spodobały mi się poszewki o te no, ale ni w ząb nie pasowały do stylu marynistycznego ;) dlatego zapytałam czy da radę stworzyć coś podobnego, ale marynistycznego. I wiecie co się okazało? Dała radę! :)
Poszewka już od jakiegoś czasu jest u nas. Muszę dokupić taką bardziej wypchaną poduszkę wtedy będzie się lepiej na niej prezentować, ale póki co pokaże Wam jak jest teraz. Poduszka jest zapinana z tyłu na guziczek i powiem Wam, że nie spotkałam się jeszcze z takim pomysłem są zamki, są guziki, ale tak wszyte by ich nie było widać, a ten pomysł z jednym guziczkiem na zewnątrz bardzo mi się spodobał.
Z przodu oczywiście jak na styl marynistyczny przystało jest statek :) ja osobiście do wykonania nie mam się gdzie przyczepić jedyne co to styl marynistyczny kojarzy mi się z bielą - granatem i czerwienią więc zamiast niebieskiego koloru, zastąpiła bym go granatem. Po za tym solidne wykonanie, bez trudu można poszewkę założyć i zdjąć więc jestem zadowolona.

Sami zobaczcie:
Nawet zabawa była podusią ;)


 I guziczek - podusia zaraz po wyjęciu z koperty więc trochę pognieciona ;)


4 komentarze: