wtorek, 4 marca 2014

Ahoj marynarzu!

Urodziny już za nami, ale chcieliśmy jeszcze na chwilę do tego tematu powrócić. Dzięki wspaniałej współpracy z Pracownia Wycinanka na naszym roczkowym stole zagościła śliczna lampa (może nie do końca lampa, a świecznik, ale jakoś tak już się przyjęło u nas, że to lampa marynistyczna ;)
Wszystko dopracowane i wymyślone przez wspaniałą mamę, która sama świętowała roczek swojej pociechy w tym samym dniu co my ;)
Dzięki współpracą czasami można poznać na prawdę wspaniałych ludzi. Dziękujemy za piękną lampę ;) i polecam każdemu jeśli chcecie coś unikatowego zgłoście się do Pracownia Wycinanka na pewno wymyślą coś specjalnie dla Was, po za tym możecie tam kupić śliczne chlebaki, słoiki na słodycze, różnego typu dekoracje by Wasze cztery kąty zalśniły i były wyjątkowe.
Jest też coś dla maluszków bodziaki, ale jakie! Sami musicie zajrzeć to zobaczycie jakie :)

To nasza lampa - świecznik :)


a tak się prezentuje u nas na urodzinowym stole :)


Mam jeszcze kilka zdjęć z roczku, ale na nich są już nasi roczkowi goście i bez ich zgody nie będę dodawać zdjęć ;)
Więc pokaże Wam teraz naszą lampę gdzie stoi i mam nadzieję, że za jakiś czas doczeka się miejsca w marynistycznym pokoju Nataniela - marzy mi się wiem, ale w końcu marzy się po coś prawda ;)


Póki co tak sobie stoi, ale oczami wyobraźni widzę ją na pięknej półeczce zdobionej w morskie fale i przyozdobione łódka. Och to się rozmarzyłam ;)

3 komentarze: