sobota, 15 marca 2014

Apaszkowa wiosna

Wczoraj piękna wiosna, słońce i ciepły powiew wiatru. Dzisiaj strugi deszczu i zimny porywisty wiatr. Na szczęście wszystko co mieliśmy pozałatwiać zrobiliśmy wczoraj więc dzisiaj spokojnie możemy siedzieć w domu i zimno nam nie straszne.
Dzisiaj chcę pokazać Wam co dostaliśmy w ramach współpracy zKolorowa Apaszka jak sama nazwa wskazuje pewnie domyślacie się co to może być ;) Tak właśnie będzie to kolorowa apaszka. Jedno zdanie na wstępie takie odnoszące się do tkanin - przyznacie, że teraz można mieć na apaszce, kominie czy czapce co się tylko zamarzy prawda? Pieski, koniki, chmurki, las, balony, statki, samoloty ... jak weszłam na stronę sklepu z tkaninami to nie mogłam się nadziwić ile tego jest i jakie piękne cuda mogą z tego powstać.
My dostaliśmy apaszkę, ale wiemy, że szykuje się coś jeszcze co zarówno my jak i Wy dowiemy się niebawem :)
Ale teraz wróćmy do apaszki. Przyszła nie wiedziałam jak będzie wyglądać, ale jak otworzyłam kopertę od razu się uśmiechnęłam tkanina cudna, kolorowa samolotowa! Z drugiej strony minky to cieńsze i powiem Wam, że ucieszyłam się, że to cieńsze, bo bardziej nadaje się na wiosnę teraz mamy apaszkę z tym grubszym minky i jest w sam raz, ale na cieplejsze dni właśnie ta w samoloty lepiej zda swój egzamin.
To teraz już nie przeciągając na spacerku nie byliśmy, ale domowe testy już były i przeszła je pozytywnie. Zapinana jest na rzep co daje możliwość niewielkiej regulacji wokół szyj dziecka i to też spory plus :) przy okazji zobaczyć możecie naszą nową książeczkę z kolekcji o zwierzątkach polecam wszystkim tą serie obrazki piękne, opowiadanie przyjazne dla maluszków :)Apaszka może być dwustronna :)


Trochę prześwietlone, ale mi się podoba ;)


Tył apaszki zapinany na rzepWygłupy też muszą być ;)
Kolorowa apaszka to nie tylko apaszki znajdziecie tam również milutkie kocyki, poduszki, przytulanki, czapki i kominy. Zaglądajcie bo kolorowo tam jak na wiosnę :)
Kolorowa apaszka zaprasza i my również!

2 komentarze: