piątek, 7 listopada 2014

Pomysł na prezent

Już za niecały miesiąc mikołaj, a tuż za nim Święta. Czas obdarowywania prezentów. Chciałam pokazać Wam kilka fajnych sklepów gdzie znajdziecie na pewno super prezenty. My już praktycznie mamy wszystkie prezenty dla Nataniela i na mikołaja i na Święta, ale na pewno komuś z Was taka lista sklepów się przyda.

planeta - zabawek.com.pl w swojej ofercie ma szeroki asortyment zabawek dla dzieci od niemowlaka poprzez nastolatki. Wiele różnych kategorii aż mieni się kolorami ceny zróżnicowane więc na każdy portfel się coś znajdzie


Kolejny sklep to ePinokio.pl gdzie znajdziecie sporo drewnianych zabawek i nie tylko. Ceny jak na drewniane zabawki wcale nie porażają i można coś fajnego mieć za rozsądną cenę. Dodatkowo do 31.11.2014 roku po wpisaniu ePinokio.pl w polu zniżkowym otrzymacie - 10 % na zakupy (rabat nie łączy się z innymi promocjami i może być wykorzystany tylko raz)


Jeszcze jeden sklep w którym jest szeroki asortyment rzeczy dla dzieci w różnym wieku to Entliczek /Pentliczek w tym sklepie znajdziecie prezenty dla mamy i dla niemowlaczków różnego typu kocyki, pościele, smoczki, bujaczki, foteliki samochodowe.

Sprytne zabawki to miejsce gdzie znajdziecie kilka na prawdę ciekawych propozycji, których nie znajdziecie w innych sklepach. Dużo gier planszowych, logicznych ciekawe propozycje dla dzieci lubiących bawić się i uczyć jednocześnie :)W każdym sklepie jest na prawdę wiele kategorii i ciekawych propozycji myślę, że każdy znajdzie chociaż jedną zabawkę na prezent :)
zajrzyjcie i sprawdźcie sami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz