czwartek, 6 listopada 2014

Pieczątka fajna sprawa

Dzisiaj trochę o drugim profilu, który prowadzimy na fb. Kto nas podczytuje na pewno wie, że od jakiegoś czasu mam maszynę i szyję. Siadłam i zaczęłam na tyle mnie to wciągnęło, że z każdym dniem siedziałam przy maszynie coraz dłużej i moim oczom ukazywały się coraz to nowsze uszytki. Wcześniej na kąciku mogliście znaleźć muchy, gumeczki i opaski z filcu, teraz możecie znaleźć tam też spodnie, spódniczki, czapki, kominy, apaszki, poduszki, pościele i wiele innych uszytków. Ostatnio podjęliśmy współpracę z Pieczątki Trodat i właśnie dzięki temu każdy kto otrzyma od nas paczuszkę już przed otwarciem będzie wiedział od kogo jest :)

Tak prezentuje się nasza pieczątka, mała rzecz, a cieszy ;)


Pieczątki Trodat to nie tylko standardowe pieczątki na stronie jest pełno ciekawych pomysłów na to, że pieczątki mogą posłużyć każdemu chociaż by do oznakowania swoich zeszytów w szkole ;)
zajrzyjcie tu i sami zobaczcie jak w dzisiejszych czasach pieczątki się zmieniły. Kiedyś kojarzyły się tylko z wielkimi firmami i jakimiś ważnymi dokumentami, dzisiaj swoją pieczątkę może mieć każdy. Do wyboru do koloru :)
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolona wystarczy tylko lekkie naciśnięcie i napisz już gotowy :)
Nawet nauczyciele mogą ułatwić sobie pracę pieczątkowe oceny myślę, że nie jeden uczeń cieszył by się z takiej pieczątki (oczywiście tej pozytywnej ;)

4 komentarze:

  1. Każda pieczątka to fajna sprawa. Szczególnie jak jeszcze mając firmę możemy ją stawiać na wielu dokumentach. Wyrobienie pieczątki https://www.maxsc.com.pl trwa dosłownie około 5 minut, jeśli klient ma gotowy wzór. Jej jakość i trwałość gwarantuje bardzo dużo odbitek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawie tak ładne jak pieczątki online z serwisu https://e-pieczatki24.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Pieczątki które zamawia firma w której pracuje to http://www.stampler.pl/ głównie są to pieczątki biurowe jest tam bardzo duży wybór modeli, można porównać przykłady odbić, zamawianie jest proste i szybko przychodzi przesyłka.

    OdpowiedzUsuń