niedziela, 2 listopada 2014

Akcja wymiana part mikołaj

I jest kolejna akcja wymiankowa, sama osobiście myślałam, żeby zrobić ją na Boże Narodzenie, ale większością waszych głosów wyszło, że wolicie mikołajkową akcję. Ci co brali udział w poprzednich akcjach znają już zasady, ale przeczytajcie je jeszcze raz, bo kilka punktów uległo zmianie.

Regulamin :

 1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana part mikołaj
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko (adres bloga jeśli takowy prowadzicie), adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia podajcie również co lubią Wasze dzieci oraz rozmiar ubranek jakie noszą
3) Ograniczona ilość miejsc pierwsze 20 osób (w sumie 19, bo my też bierzemy udział) zakwalifikuje się do zabawy
4) Po uzyskaniu wyżej wymienionej ilości zgłoszeń będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy ;) paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 28 listopada tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je do 5 grudnia najpóźniej i by każde dziecko biorące udział w akcji mogło dostać miły prezent na mikołaja :)
5) Paczuszki wysyłajcie listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis uczynimy po raz kolejny).
7) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie tego co znalazło się w Waszej paczuszce wraz z imieniem i nazwiskiem osoby od której paczuszka do Was przyleciała. My publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana part mikołaj :)
8) Rzeczy w paczce mają być tylko nowe (w końcu mają być to prezenty)
9) Tak jak poprzednio nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że chcę by każdy miał szanse wziąć udział w akcji , bo każdy ma inną zasobność portfela, a i tak poprzednie edycje pokazały, że każdy się stara na tyle ile może, żeby paczuszka była dobrze przygotowana :)
10) Oczywiście tak jak w poprzednich edycjach miło by było jak by w paczce znalazło się coś hand made (jeśli sama coś tworzysz dołącz to do paczuszki)
11) Tym razem pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia do akcji wymiany z Polski (bo niestety bardzo długo idą paczki między sobą z zagranicy i każdy czeka i się niecierpliwi, a w tym przypadku liczy się czas)
12) Jeśli ktoś chce mile widziana będzie Świąteczna kartka dołączona do paczuszki (bo jak by nie było od mikołaja do Świąt już bardzo blisko ;)

Życzymy udanej zabawy i czekamy na Wasze zgłoszenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz