czwartek, 20 listopada 2014

Konkurs Świąteczny czas - czas spełniania marzeń

Startujemy z kolejnym konkursem. Tym razem nagród nie ma wielkiego worka, ale jest mniejszy worek ;) warto zrobić fajne zdjęcie i wygrać jedną z nich.
Długo myślałam nad tematem konkursu, chciałam taki by nigdzie indziej się nie powtarzał i wymyśliłam :)
Czas Świąt to dla mnie szczególny czas czas kiedy czuje się znów dzieckiem, kiedy wszystko staje się takie inne - piękniejsze, bardziej ciepłe i czułe. Uwielbiam choinkę przystrojoną mnóstwem cudnych ozdób, uwielbiam światełka, które świecą gdzieś w oknie, kolędy, które gdzieś w tle rozbrzmiewają i prezenty, które zawsze pod naszą choinkę przynosi gwiazdka ;)
Odkąd jest z nami Nataniel święta nabrały jeszcze piękniejszego klimatu, bo wiadomo, że jak jest dziecko w domu to jest i więcej radości nawet już w tak radosny czas jak święta.
Dlatego chcieliśmy się z Wami tym klimatem Świąt podzielić i wspólnie ze sponsorami przygotowaliśmy dla Was cudne nagrody, które mam nadzieję u większości z Was pojawią się pod choinką i jeszcze raz rozpromienią buźkę Waszych dzieciaczków :)
To koniec wstępu, teraz czas na regulamin:

1) Polub plakat konkursowy i udostępnij w trybie publicznym (nie wymagane jeśli ktoś chce może udostępnić)
2) Polub Natanielkowo
3) Polub wszystkich sponsorów (i trzymajcie się tego punktu, bo to dzięki wspaniałym sponsorom możemy Was czymś obdarować, a polubienie ich zajmie wam chwilę. Myślę, że będziecie też chętnie do nich zaglądać, bo u każdego z nich można znaleźć coś fajnego :)
4) Wyślij zdjęcie lub kolaż do max 4 zdjęć zgodne z tematyką konkursową na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpisując konkurs Świąteczny
5) Interpretacja tematu dowolna - pokażcie jakie marzenie chcieli byście by spełniło się w te Święta (może to być Wasze marzenie, może to być marzenie Waszego dziecka). Możecie to namalować, ułożyć, skleić czy co Wam tam jeszcze wpadnie do głowy ;) Nie przyjmujemy zdjęć biorących udział w innych konkursach!
6) Miło nam będzie jeśli na zdjęciu znajdzie się napis moje marzenie wykonany w dowolnej technice (nie przyjmujemy jedynie napisów zrobionych w programie graficznym) nie jest to wymóg konieczny, ale na takie zdjęcia na pewno zwrócimy większą uwagę :)
7) Konkurs trwa od 20.11.2014  do 06.12.2014 roku (do godziny 22 można będzie nadsyłać zgłoszenia, czas trwania 16 dni).
8) Dodać nasz blog do obserwowanych
9) Zdjęcie konkursowe proszę podpisać: imieniem i nazwiskiem osoby, która polubiła Natanielkowo oraz podać wiek dziecka
Przesyłając zdjęcie automatycznie zgadzacie się na jego publikację na naszym fan pagu oraz w razie wygranej na blogu. Nie usuwam zdjęć po konkursie więc jeśli ktoś nie chce by zdjęcie zostało w galerii nie bierze udziału w konkursie ;)
10) Sponsorzy też mogą brać udział w konkursie (w mailu jednak zaznaczcie którą nagrodę sponsorujecie)
11) Jury w składzie: Natanielkowi rodzice z pomocą Nataniela wybiorą zwycięzców:) Wyniki ogłosimy w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.Teraz czas na sponsorów bez, których konkurs by się nie odbył:

1) 3 kolorowanki (po jednej dla jednego ze zwycięzców) od Fundacja Verba


2) pasta do robienia balonów od edukatorek


3) niespodzianka od Cherubinkowo


4) Miś od Playshoes Polska 


5) zestaw gwiazdeczek od Szydełkiem i nie tylko


 6) imię dla chłopca lub dziewczynki od Pracownia projektowa7) Krem od Eco & More 


8) Serduszko do własnego wydruku od Olinkowy cud 9) Spersonalizowane serduszko od osoby prywatnej do własnego wydruku


10) Poduszka od Nateland


11) 3 rabaty od Siostry Dają Radę


12) .... od Natilandia

informacje o nagrodach wkrótce

13) 3 rabaty od Kącik Natanielkowej Mamy


14) Opaska od Matka wariatka


15) zestaw papierowych pomponów od Socute
Zestaw 6 pomponów z bibuły w kolorach: - białym (1 szt.) - różowym jasnym (1 szt.) - różowym słodkim (1 szt.), fuksji (1 szt.), miętowym (1 szt.) i turkusowym (1 szt.). Zestaw zawiera 6 pomponów o średnicy od 24 cm do 38 cm, tasiemkę do zawieszenia pomponów oraz instrukcję ich składania.

 
16) 10 rabatów na - 30 % od Happiness Is Easy Hand Made Shop

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez facebooka.

2 komentarze:

  1. Super konkursik, zdjęcie wysłane i warunki spełnione teraz pozostaje trzymać kciuki :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bierzemy udział na ostatnią chwilę :D

    OdpowiedzUsuń