poniedziałek, 3 listopada 2014

Delikatne światło i nastrój dzięki Qule.pl

Kto ich nie lubi? Jeszcze nie spotkałam się z taką osobą. Dodają wnętrzu nastroju, sprawiają, że po zmroku rozpływa się ich delikatne światło i dodaje pomieszczeniu blasku. Dzięki Qule.pl mam swój zestaw 10 kul w stylu oczywiście jakim? No każdy wie co nas czyta - marynistycznym ;)
Póki co zawisły przy ramce z naszymi zdjęciami ślubnymi, ale już nie niedługo, zawisną w zupełnie innym miejscu. W marynistycznym pokoju Nataniela. Tak w końcu będzie miał swój własny pokoik :) W końcu nastał ten czas kiedy się przeprowadzamy, po ponad 4 latach mieszkania z rodzicami jest to na prawdę wspaniała wiadomość dla nas i mimo, że nie idziemy typowo na swoje (nad czym ubolewam) tylko na wynajmowane to i tak jest to dla mnie duży krok na przód. W pokoiku Nataniela znajdzie się na pewno dużo rzeczy hand made, a wśród nich m.on. kule od Qule.pl :)
Dlatego póki co pokaże Wam jak lampki prezentują się tu :) a już w grudniu będę pokazywać Wam jak zmienia się pokój Nataniela i jaką ostatecznie przyjmie formę.
Ale, żeby nie było, że kule mamy piękne tylko my mamy też coś dla Was. Jeśli zrobicie zakupy w sklepie i wpiszecie w tytule przelewu "Lepsza strona światła" na kolejne zakupy otrzymacie rabat - 10 %. Kod ważny jest do końca 2014 roku i myślę, że warto go wykorzystać, bo nie jedna osoba ucieszy się z takiego prezentu na święta :)
Qule.pl znajdziecie również na fb pod nazwą Skład Dobrych Rzeczy
zaglądajcie po cuda, wiele wersji kolorystycznych pasujących do wielu wnętrz :)

Póki co kule wyglądają tak


1 komentarz: