niedziela, 24 sierpnia 2014

Świętujemy rok blogowania

To właśnie rok temu 24 sierpnia późną porą zasiadłam do laptopa już dużo wcześniej zastanawiałam się nad prowadzeniem bloga, ale jakoś zawsze zastanawiałam się czy to dla mnie. W końcu powiedziałam sobie spróbuję, nic nie tracę i nie żałuję tej decyzji.
Przez ten rok blogowania wiele się nauczyłam, poznałam wiele ze swoich czytelniczek bliżej, zorganizowałam kilka dużych konkursów, podjęłam wiele współprac. Każdego dnia dzięki blogowaniu odkrywałam, że ja też coś mogę zdziałać. Dzięki blogowaniu udało mi się dotrzeć do większej ilości osób i wspomogliśmy wspólnie już kilka razy Nathaniela i jego mamę :)
Udało się zorganizować kilka fajnych akcji wymianek z których sama nie spodziewałam się, że wyjdzie taka dajna zabawa.
Na pewno mój blog nie jest najbardziej poczytnym blogiem, ale ja cieszę się z tego co już się udało osiągnąć, z tego, że na początku nawet przez myśl mi nie przyszło, że tyle osób będzie nas czytać i, że będzie z nami cały ten rok :)
Każdemu z Was dziękuję za to, że jesteście z nami i gdy trzeba wspieracie, gdy trzeba śmiejecie się i płaczecie z nami :)
Dzięki blogowaniu nauczyłam się też, że warto dążyć do celu i dzięki temu udało mi się osiągnąć kilka rzeczy, które wcześniej wydawały mi się rzeczami nie dla mnie. Chociaż by szycie :)
Dziękuję też wszystkim firmą, które uwierzyły w nas od samego początku i podjęły z nami współpracę. Jakiś czas temu zaczęły napływać do mnie wiadomości w których same firmy zaczęły pytać o współpracę i na prawdę to cieszy :) Cieszy to, że to co robię jest postrzegane pozytywnie i, że sama dzięki blogowi mogę mieć coś dla Nataniela, ale też pokazać coś Wam. Od początku rządziło u nas hand made i na pewno tak zostanie, bo te perełki warto wynajdywać i pokazywać :)

Teraz małe podsumowanie w liczbach:

Wyświetlenia na blogu:

Na fan pagu jest:Obserwatorów:


W google + jest Was:


Liczba wyświetleń bloga w ostatnim miesiącu:Roczkowy post jest 273 postem na blogu


DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! :)


1 komentarz: