niedziela, 24 sierpnia 2014

Akcja wymiana part rok bloga

Zastanawiałam się czy organizować kolejną akcję, ale wiem, że wiele z Was pytało o nią, więc postanowiłam, że na roczek bloga konkursu nie będzie, bo niedawno zakończył się jeden, ale zrobię Wam niespodziankę w postaci akcji wymiana.
Ci co brali udział znają już zasady, ale przeczytajcie je jeszcze raz, bo kilka punktów uległo zmianie z racji tego, że ostatnio był problem przy dużej ilości zgłoszeń postanowiłam tym razem ograniczyć ilość osób i tym razem kto pierwszy tern lepszy.

Regulamin :

 1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana part rok bloga
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko (adres bloga jeśli takowy prowadzicie), adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia podajcie również co lubią Wasze dzieci oraz rozmiar ubranka jaki noszą
3) Tym razem jest ograniczona ilość miejsc pierwsze 30 osób (w sumie 29, bo my też bierzemy udział) zakwalifikuje się do zabawy
4) Po uzyskaniu wyżej wymienionej ilości zgłoszeń będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy ;) paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 2 września tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je do 8 września najpóźniej
5) Paczuszki prosimy wysyłać listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis uczynimy po raz kolejny.
7) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie tego co znalazło się w paczuszce wraz z imieniem i nazwiskiem osoby od której paczuszka do Was przyleciała, a my publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana :)
8) Rzeczy w paczce mają być tym nowe (dopuszczane jest jakieś ubranko czy zabawka w stanie bardzo dobrym, ale tylko jako dodatek reszta rzeczy ma być nowa)
9) Tak jak poprzednio nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że chcę by każdy miał szanse wziąć udział w akcji , bo każdy ma inną zasobność portfela, a i tak poprzednia edycja pokazała, że każdy się stara na tyle ile może, żeby paczuszka była dobrze przygotowana :)
10) Oczywiście tak jak w poprzednich edycjach miło by było jak by w paczce znalazło się coś hand made (jeśli sama coś tworzysz dołącz to do paczuszki)
11) Osoby z zagranicy też mogą zgłaszać się do akcji - wtedy wysyłam Wam adresy również do osób mieszkających za granicą. Chyba, że będzie nieparzysta ilość takich osób wtedy wysyłka może np. odbyć się do kogoś z rodziny do Polski, a oni prześlą Wam ją dalej. Ostatnio jednak udało się zebrać parzystą ilość osób z zagranicy i każdy był zadowolony w ten sposób z wymianki :)
To tak na koniec kilka paczuszek z poprzedniej edycji wymianki:

Miłej zabawy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz