czwartek, 5 czerwca 2014

Praktyczny śliniak

Dzisiaj o produkcie innym, innowacyjnym. Odezwała się do nas firma Dadin u, której jakiś czas temu testowaliśmy chusteczkę - śliniak. Byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie podjęliśmy kolejną próbę testów tym razem śliniaka na butelkę.
Śliniak na butelkę spełnia kilka funkcji pierwsza jeśli dziecku wyleje się trochę czy to picia czy mleka śliniak wsiąka to co się wylało, drugą funkcją śliniaka jest to, że można wytrzeć w niego buźkę dziecka. Trzecia funkcja to funkcja dekoracyjna ;)
Osobiście uważam, że jest jeden minus - jak założymy śliniak na butelkę dziecko nie jest w stanie objąć butelki tak by ją złapać ze śliniakiem. Musiałam Natanielowi pokazać, że może złapać sobie butelkę pod śliniaczkiem i wtedy było już ok.
Ogólnie uważam produkt za pomysłowy, aczkolwiek pewnie nie będzie kupowany jako wyprawka konieczna dla wszystkich dzieci.
Szczególnie zainteresują się nim rodzice dzieci, którym często zdarza się wylewać picie z butelki. Kolejną grupą będą rodzice, którzy lubią fajny design, bo mnie właśnie śliniak pod tym względem szczególnie przypadł do gustu.
Fajnie się prezentuje i nadaje butelce innowacyjny wygląd. Jest tak uszyty, że pasuje do wszystkich butelek czy to dużych czy małych, czy wąskich czy szerokich także jeden śliniak może posłużyć do każdej butelki w domu jest to na pewno ogromny plus.
To teraz kilka naszych zdjęć:


Zapraszam do odwiedzenia strony Dadin

2 komentarze:

  1. My nie butelkowi, może dlatego taki gadżet wydaje mi się zupełnie zbędny :) No ale zakładam, że są mamy które bez niego nie będą mogły żyć :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie to zależy od podejścia :) Według mnie nie jest to gadżet niezbędny, ale fajnie się prezentuje :) i niektórym na pewno się przyda.

      Usuń