poniedziałek, 30 czerwca 2014

Brzydko na dworze, cóż nam pomoże...

Pogoda fatalna leje, wieje i jest szaro i nie przyjemnie. Jednak szary kolor nie zawsze musi oznaczać, coś nieprzyjemnego. Dzisiaj na pierwszy plan wyszły spodenki od BabyLook uszyte z szarej dresówki i z dodatkami minky. Dzięki dodatkom z minky spodenki mają swój niepowtarzalny wygląd i ciekawie się prezentują. Dodatkowo do kompletu otrzymaliśmy apaszkę pod szyję z jednej strony dresówka z drugiej minky.
Spodnie mają obniżony stan i to sporo, szczerze ogólnie wole spodnie szyte ze zwykłym stanem lub tylko lekko obniżonym, bo wydaje mi się, że w tak nisko dziecku jest nie za wygodnie. Ale patrząc na Nataniela bawił się w nich normalnie, więc to może tylko takie moje upodobanie. Po za tym jednym moim przemyśleniem ;) spodnie są super podoba mi się ich połączenie z minky, wykonanie i zadbanie o każdy szczegół. Wszystko jest równiutko, niepotrzebne nitki wycięte więc z czystym sumieniem mogę polecić Wam zakupy w BabyLook
Co najlepsze zrobicie tak zakupy nie tylko dla swojej pociechy, ale również dla siebie i swojego partnera :) Cała rodzina może się obkupić i być zadowolona z zakupów :) Apaszka :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz