sobota, 7 czerwca 2014

Co robimy gdy na dworze się nie bawimy?

Jak wiecie Nataniel od kilku dni trochę chory więc piękne słoneczne dni przechodzą nam póki co koło nosa. Jednak w domu jakoś musimy zając sobie czas. Na przeciw i w odpowiednim momencie przyszła nam współpraca z Elemele kilka dni temu zawitał do nas listonosz z czymś kreatywnym.
Nataniel dostał do przetestowania malowankę, ale malowankę inną niż wszystkie. Nie musicie mieć farb wystarczy jedna kartka i wszystko na niej jest. W zestawie znajduje się również pędzelek. Wystarczy wybrać obrazek i przystąpić do malowania. Nataniel pierwszy raz malował pędzelkiem i zabawa bardzo mu się spodobała. Trochę trzeba było mu pomóc z kolorkami, ale po za tym chwile się zajął i po swojemu malował obrazek.
Taka forma malowanki świetnie nadaje się w podróże kiedy nie mamy za wiele miejsca na różnego typu zabawki wystarczy jedna książeczka i pędzelek i zabawa gotowa :)

Plusem malowanki jest jeszcze to, że możesz wyrwać sobie jedną karteczkę tak jak to my zrobiliśmy, a po zakończeniu jej malowania można wyciąć niepotrzebną część gdzie były farbki i zostaje sam obrazek :)
Jest też coś marynistycznego ;)

W sklepie elemele znajdziecie dużo fajnych zabawek :)

2 komentarze:

  1. Świetna malowanka :-) a Nataniel poradził sobie z nią rewelacyjnie, Brawo :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, muszę taką zakupić dla Cali ;)

    OdpowiedzUsuń