wtorek, 31 grudnia 2013

Piękne macierzyństwo

Każda z nas chciała by być wspaniałą matką sił i wigoru, jednak nie zawsze tak jest. Dzisiaj sama jestem zakatarzona i sylwester szykuje się w domu więc może pięknie nie jest, ale są rzeczy które mogą dodać uroku naszemu macierzyństwu nawet wtedy kiedy czujemy się słabo i źle.
Dzisiaj chcę Wam przedstawić coś co każdej mamie małego maleństwa się przyda, a i później większy szkrab do innych celów może wykorzystać.
Dzięki wspaniałej współpracy z Piękne macierzyństwo dostaliśmy do przetestowania pieluszki. I wiecie co to co do mnie przyszło było na prawdę piękne tak jak sama nazwa firmy wskazuje.
Zobaczcie sami jak wspaniale można zapakować niby zwykłą rzecz jaką są pieluszki tetrowe:


 W każdym szczególe wszystko było perfekcyjne aż szkoda było mi ruszać tak pięknie zapakowane opakowanie ;)
Pudełko zawiera zestaw pieluszek idealnych na prezent dla nowo narodzonego maluszka.
Pierwsza pieluszka jest obszyta, kolejne są białe tetrowe, a ostatnia jest w naszym przypadku cała zielona ( możliwość wyboru innych kolorów oczywiście) cieplutka i milutka.


Tą ostatnią wykorzystaliśmy dość nietypowo może być ona cieniutkim kocykiem i, żeby nie siedzieć na ziemi można odłożyć maleństwu ciepłą pieluszkę, po za tym gdy przyjdą ciepłe dni może posłużyć zamiast kocyka do przykrycia czy to w łóżeczku czy to w wózku.
Reszta pieluszek dla maleństwa wiadomo przyda się na wizytę u lekarza, żeby położyć na leżance, czy do wytarcia buzki.
Do owinięcia pieluszki tetrowe od lat służą młodym mamą i nie tracą na wartości nawet teraz gdy są pampersy. Używa się ich po prostu do innych celów :)
Zajrzyjcie do sklepu  Piękne macierzyństwo nie zawiedziecie się przemiła obsługa, wszystko można uzgodnić co do szczegółu, a także wspaniała niespodzianka jaką jest opakowanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz