poniedziałek, 24 grudnia 2018

Świąteczny czas

Kochani w ten Świąteczny czas chcę Wam życzyć przede wszystkim dwóch rzeczy zdrowia i miłości.
Dlaczego spytacie?
Ponieważ gdy jest zdrowie możemy wszystko, a miłość to dar, którego nie kupimy za żadne pieniądze świata Ona po prostu zjawia się w naszym życiu i sercu i życzę Wam by trwała na zawsze. Pamiętajcie w te Święta o życzliwości, radości i pokoju w Waszych domach. Niech wszelkie sporne sprawy i kłótnie odejdą w niepamięć i niech Wasze domy napełnią się pokojem i radością. Niech Wasze dzieci oprócz oczekiwania na prezenty widzą w swoich rodzinach miłość, radość i nadzieję.
Życzę Wam też smacznych potraw, pięknej choinki i płynących z serc kolęd.
Niech Wigilijna wieczerza będzie dla Was czasem zadumy i zatrzymania się nad tym co ważne i istotne, a to co Was smuci i boli niech odejdzie w niepamięć.
Jeśli macie kogoś kogo nie ma z Wami przy Wigilijnym stole myślcie o Nim ciepło niech poczuje, że mimo, że jest daleko jest w Waszych sercach.
Jeśli są to Święta smutniejsze niż rok wcześniej, bo ktoś kogo kochaliście odszedł niech pokój i nadzieja wypełnią Wasze serca i niech ten czas mimo wszystko będzie dla Was rodzinnym czasem.
Niech ten czas Świat będzie czasem spełnienia nie tylko tych dziecięcych marzeń, ale niech spełnią się też Wasze marzenia :)
Wszystkiego dobrego dla Was na ten Świąteczny czas życzymy Wam całą rodziną.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz