środa, 5 grudnia 2018

Kaszka z kozim mlekiem

Dzisiaj opowiem Wam trochę o nowości jaką udało nam się przetestować - Kaszki na mleku kozim. Kto nie słyszał o tym, że kozie mleko jest bardzo zdrowe, myślę, że większość słyszała :)
Dawniej właśnie mlekiem kozim uodparniano organizm dzieci gdy często chorowały, po za tym mleko kozie jest dobre dla alergików. Zdrowotne działanie mleka koziego jest bardzo duże.
Pola miała możliwość spróbować kaszek na bazie mleka koziego, mała testerka była bardzo zadowolona. Ja ze swojej strony mogę napisać, że kaszka fajne się rozprowadza wystarczy dolać tylko ciepłej wody. Skład też jest bardzo dobry, zawiera wapń, witaminy i fosfor. Kaszki można zakupić w kilku wariantach smakowych i można je podawać już od 4 miesiąca życia (oczywiście jestem jak najbardziej za karmieniem piersią wyłącznie przez 6 miesięcy, ale jeśli jakaś mama karmi mlekiem modyfikowanym może wprowadzić kaszki do diety swojego dziecka już wcześniej)
Mam też dla Was niespodziankę 3 osoby, które wezmą udział w konkursie też będą mieć możliwość spróbować ze swoimi maluszkami wybranej kaszki (po 1 dla każdego ze zwycięzcy)
Więcej o kaszkach znajdziecie pod linkiem Caprima Premium kaszkiAle jak to? Już nie ma?
Konkurs będzie odbywał się na fb, szykujcie maluszki bo będzie to konkurs zdjęciowy :)2 komentarze:

  1. Bardzo smaczne. O mleku kozim możemy się tu rozpisywać ale nie to chodzi :-) kaszki same w sobie są super. Nie ma do czego się przyczepić - zdrowe, bez cukru, bez oleju palmowego, nie są słodkie. My jesteśmy na tak!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda zarówno skład jak i smak dzięki różnym smakom jest bardzo dobry :)

      Usuń