środa, 5 października 2016

Akcja wymianka part jesień

Tym razem part akcji to Jesień. Za oknem (przynajmniej u nas deszczowo) więc na pewno każdy uczestnik akcji ucieszy się z paczuszki i z tego, że będzie miał coś nowego do zabaw w domu :)

Jedna prośba zwracajcie uwagę na to co lubią dzieci, bo w końcu po to piszemy co lubią najbardziej, żeby coś z tych rzeczy znalazło się w paczce :)
 
Przypominam zasady już większości dobrze znane :)

1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana part Jesień
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia podajcie również co lubią Wasze dzieci oraz rozmiar ubranek jakie noszą.
3) Ograniczona ilość miejsc pierwsze 20 osób (w sumie 19, bo my też bierzemy udział) zakwalifikuje się do zabawy. Nie pytajcie mnie na privat czy się ktoś dostał. Jeśli dostaniecie maila zwrotnego znaczy, że się zakwalifikowaliście :) bo często po zgłoszeniu nagle mam masę pytań pisze ile jest jeszcze miejsc więc jeśli wysłałyście poprawnie maila i dotarł to będziecie brane pod uwagę :)
4) Po uzyskaniu wyżej wymienionej ilości zgłoszeń będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy. Paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 15 października tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je najpóźniej 20 pażdziernika.
 6) Paczuszki wysyłajcie listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
7) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis).
8) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie tego co znalazło się w Waszej paczuszce wraz z imieniem i nazwiskiem osoby od której paczuszka do Was przyleciała. Zdjęcia wysyłajcie w wiadomości prywatnej na fan paga. My publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana part Jesień :)
9) Rzeczy w paczce mają być tylko nowe
10) Tak jak w poprzednich akcjach nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że chcę by każdy miał szanse wziąć udział w akcji , bo każdy ma inną zasobność portfela, ale proszę Was też o to, żeby paczuszki były przygotowane z serca i by wyglądały tak, że same byście cieszyły się z otrzymania takiej paczuszki :)
11) Oczywiście tak jak w poprzednich edycjach miło by było jak by w paczce znalazło się coś hand made (jeśli sama coś tworzysz dołącz to do paczuszki)
12) Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia do akcji wymiany z Polski (niestety bardzo długo idą paczki między sobą z zagranicy i każdy czeka i się niecierpliwi i często zdarzało się, że paczki nie dochodziły na czas)


Zaczynamy zabawę i życzymy wszystkim uczestnikom cudnych paczuszek :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz