poniedziałek, 24 października 2016

Ślubny pomagacz

Na własnym ślubie nie wpadliśmy na taki pomysł, ale było to kilka lat temu więc nie było jeszcze o tym tak głośno.
Ale może Wy lub Wasi bliscy w niedługim czasie planują ślub i chcą dzielić się radością z innymi. Co na ślub zamiast kwiatów?
Kwiaty mimo, że piękne (my mieliśmy ich cały pokój i trzeba było dokupywać wazony :D) to szybko trzeba wyrzucić. Z nami do tej pory zostały tylko storczyki, które dostaliśmy w doniczkach :)
Zamiast kwiatów goście mogą przynieść rzeczy, które przydadzą się innym :)
Na pewno dużo z Was słyszało o SOS Wioski Dziecięce.
Trwa akcja w, której zbierane są różne rzeczy i datki na dzieciaki.
Myślę, że w zaproszeniu można napisać, że zamiast kwiatów chętnie przyjmiecie artykuły dla dzieci, które przekażecie później do Wioski.
Jeśli Wy lub ktoś z Waszych bliskich był by zainteresowany zajrzyjcie Tu znajdziecie tam bezpośredni kontakt do koordynatora akcji.
W artykule znajdziecie również rymowanki dzięki, którym łatwiej będzie przekazać gościom, że zamiast kwiatów wolicie pomóc innym.
Myślę, że takie inicjatywy i akcję są bardzo fajne. I tak znajdą się goście którzy oprócz drobiazgów dla dzieci przyniosą też kwiaty. Więc na pewno bez nich nie zostaniecie, a ile radości można sprawić dzieciom organizując taką akcję na swoim ślubie.
Powiem więcej myślę, że takie akcje na różnego rodzaju innych imprezach można też zorganizować :)
Wioski Dziecięce to miejsce gdzie odnajdują spokój i ciepło rodzinne dzieci, których los doświadczył i nie trafiły na kochających rodziców. Na szczęście miejsca takie jak Wioski sprawiają, że takie dzieci znów mogą czuć się kochane i szczęśliwe - dlatego warto dołożyć chociaż cegiełkę by im pomóc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz