środa, 10 sierpnia 2016

Kosmetyk dla każdej z nas

Dzisiaj ostatni wpis z serii mama's. Seria składa się z pięciu kosmetyków specjalnie dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży i mam. Dzisiaj trochę o kremie, który może być stosowany niezależnie od wieku i tego czy jest się mamą czy nie :)
Krem na zmęczone i opuchnięte nogi. Nie tylko kobiety w ciąży spotykają się ze zmęczonymi nogami, często zdarza się to po długim dniu pracy czy dłuższym chodzeniu w szpilkach. Więc to krem idealny dla każdej kobiety. Opuchnięcia występują czasami w czasie ciąży, ale zdarzają się też przy upałach nie zależnie od tego czy nosi się pod sercem swoje maleństwo.
Krem daje natychmiastowe poczucie ulgi dla zmęczonych i opuchniętych nóg. Dzięki zawartym w kremie składnikom uwalnia się mentol, który koi obolałe nogi i zapewnia długotrwały efekt chłodzenia. Obecność w kremie naturalnych wyciągów roślinnych wzmacnia drobne naczynia krwionośne i zapobiega ich pękaniu. Producent zaleca by krem stosować rano i wieczorem.  Pojemność 100 ml.Więcej o kremie oraz pozostałych kosmetykach z serii mama's poczytacie tu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz