piątek, 5 sierpnia 2016

Będę mamą

Wiedziałam, że tytuł posta zachęci Was do zajrzenia ;)
Chciałam Wam przedstawić kosmetyki dla przyszłych mam stąd też tytuł postu.
Seria kosmetyków mama's zawiera 5 produktów do różnych zadań. Dzisiaj opisze dwa z nich w kolejnych wpisach opiszę resztę.
Rozstępy - niestety dotykają większość przyszłych mam, chociaż są takie szczęściary, których to nie dotyczy. Jednak większość takiego szczęścia nie ma dlatego warto zaopatrzyć się w kosmetyki, które zapobiegają wystąpieniu rozstępów lub pomagają w ich zmniejszeniu.
I tu możemy wybrać między olejkiem przeciw rozstępom o pojemności 100 ml lub kremem przeciw rozstępom, który ma pojemność 150 ml. Można też stosować oba kosmetyki na przemiennie.
Olejek można stosować zarówno w ciąży jak i po porodzie. Poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Stosowany codziennie po kąpieli sprawia, że zatrzymuje wodę w naskórku, dzięki czemu skóra jest nawilżona.
Produkt wolny od barwników, konserwantów i substancji zapachowych dzięki czemu nie drażni wrażliwego nosa przyszłej mamy. Bo niektóre kobiety w ciąży przestają tolerować kosmetyki, które przed nią uwielbiały ;) od taki psikus ciążowy. Przy olejku producent zaleca stosowanie go naprzemiennie z kremem, który nie tylko zapobiega rozstępom, ale również powoduje, że rozstępy, które się już pojawiły są niwelowane. Krem sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Zalecane stosowanie kremu dwa razy dziennie.
Dzięki produktą mama's możecie zniwelować, a nawet uniknąć nieprzyjemnych skutków ciąży do jakich należą rozstępy.
Czas oczekiwania na swój mały skarb to piękny czas, ale warto w nim zadbać też o swoją skórę :)
Więcej o kremie i olejku oraz ich składzie możecie poczytać tu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz