poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Mama's

Dzisiaj kolejny post z serii kosmetyków dla przyszłych i obecnych mam. Tym razem bardziej dla tych tuż po narodzinach swojego Szkraba i dla tych karmiących piersią. Jak wiadomo w czasie karmienia piersią nie jest tylko pięknie i kolorowo. Czasami przytrafiają się różnego rodzaju dolegliwości. Bóle sutków, pęknięcia, w późniejszym czasie pogryzienia. Warto więc zapoznać się z kosmetykami, które złagodzą te dolegliwości
Krem do pielęgnacji biustu można stosować już w czasie ciąży. Chroni piersi przed wysuszeniem, poprawia ich napięcie. Plusem kremu jest to, że zapobiega wiotczeniu skóry co często się zdarza już po karmieniu więc jest to krem, który można stosować od początku ciąży, poprzez okres karmienia dziecka i po nim :)
Pojemność kremu to 125 ml.
Maść na pękające sutki szczególnie pomocna jest w czasie karmienia piersią. Natłuszcza i zmiękcza naskórek oraz łagodzi podrażnienia. Jest bezpieczna zarówno dla mamy jak i dziecka. Nie zawiera barwników, sztucznych konserwantów ani substancji zapachowych. Pojemność 20 g.


Więcej o tych i innych produktach z serii mama's przeczytacie tu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz