niedziela, 25 stycznia 2015

Przekąski dla maluszka

Dzisiaj napisze Wam o przekąskach jakie się u nas sprawdzają. Po pierwsze są to owoce: banany, jabłka, kiwi, mandarynki czasem pomarańcze, maliny, zdarza się też truskawka. Z owoców Nataniel uwielbia również suszoną żurawine.
Dodatkowo chyba nieodłączne dla wszystkich dzieci chrupki kukurydziane ;) czasem też ciasteczka.
Jednak od pierwszego roku życia odkąd Nataniel poznał ich smak na ich widok pojawia się wielki uśmiech. O czym mowa? O tubkach wesołe owoce marki hipp. Oprócz nich od czasu do czasu dostaje batoniki, ale tubki to jest hit numer 1. Ja też je lubię dlatego, że można je zabrać ze sobą na spacer czy na dłuższą podróż. Dzięki czemu mały może coś przekąsić, a przy tym się nie pobrudzi.
Marka hipp jest z nami w sumie od samego początku mamy kosmetyki z tej firmy, czasem kupowaliśmy obiadki jak była taka potrzeba. Natanielkowa ciocia przywoziła nam soczki w dużych butelkach i deserki jakich u nas w Polsce nie ma. Ciekawe jest to, że w Niemczech jest o wiele więcej różnych wariantów smakowych. Samych tubek jest o kilka smaków więcej.
Także jeśli jeszcze nie próbowaliście dawać swoim maluszkom owocowych tubek to warto spróbować na pewno któryś ze smaków polubią :)
Nataniel lubi wszystkie więc z wyborem nie mamy problemu :)
Cena takiej tubki to około 4,99 zł czasami zdarza się promocja w rossmanie wtedy kupujemy kilka sztuk na zapas.
Batoniki hipp też mają kilka wariantów smakowych te które otrzymaliśmy były w 3 smakach i tak samo jak tubki wszystkie Natanielowi smakują ;)
No cóż ogólnie Nataniel nie jest wybrednym dzieckiem jeśli chodzi o jedzenie z czego bardzo się cieszę, ale myślę, że i wybredny maluszek polubi i tubki i batoniki :)
Zachęcam wszystkie mamy do odwiedzenia Klubu maluszka hipp możecie tam znaleźć różnego rodzaju porady, formu, różnego typu konkursy. Same możecie pytać o radę i radzić innym. Dodatkowo macie przegląd produktów marki hipp. My jesteśmy zarejestrowani już dłuższy czas i na początku dostaliśmy słoiczek i łyżeczkę jak Nataniel był mały, a później jeszcze kupony zniżkowe na produkty hipp do wykorzystania w rossmanie :)

2 komentarze:

  1. Mojej córce się odwidziało i nie lubi żadnych deserków z tubki i słoiczka, najlepszy deser dla niej to ogórek kiszony :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ile córka ma miesięcy? U nas też mały czasami ogórki kiszone je :)

      Usuń