niedziela, 29 września 2013

Słów kilka o Mali Melomani

Część z Was ich na pewno dobrze zna, ale część może jeszcze nie słyszała.
W pewien piękny dzień natrafiliśmy na nich na fb.
Poczytaliśmy, posłuchaliśmy i wiernymi fanami zostaliśmy :)
Polecaliśmy stronkę dzięki czemu wygraliśmy taką czapę, której fundatorem było www.ciuszkownia.pl :

Później Mali Melomani zagościli w naszym konkursie, a na koniec podjęliśmy współpracę.
Trochę o Małych Melomanach:
Projekt Mali Melomani oficjalnie zaistniał w styczniu 2013 roku, ale już wcześniej jego autorzy długo się do niego przygotowywali.
Jest to autorski projekt poświęcony rozwojowi psychoruchowemu niemowląt i małych dzieci oczywiście jak sama nazwa wskazuje poprzez muzykę (szczególnie tą poważną i klasyczną) wydawać by się mogło, że większość dorosłych takiego typu muzyki nie lubi to i dzieci jej nie polubią. Jednak to jest błędne myślenie (sami sprawdziliśmy to na naszym synku) poprzez płytę od Muzyka Bobasa okazało się, że Nataniel był bardzo wsłuchany w muzykę klasyczną. Ponad to muzyka ta jest dobra również dla kobiet w ciąży maleństwo przy takiej muzyce się wycisza i czuje się bezpieczne.
Już wiele badań było przeprowadzonych na temat wpływu muzyki klasycznej na rozwój dziecka i wszystkie wykazały, że ma ona pozytywny oddźwięk w rozwoju tych najmłodszych. Dlatego polecamy Małych Melomanów, bo jest to korzystny profil dla rozwoju dzieci, a chyba, każdy rodzic tego chce by jego dziecko miało to co najlepsze nie tylko w materialny sposób, ale w każdy inny również.
Na profilu Mali Melomani możecie posłuchać wyselekcjonowanej muzyki dobranej do potrzeb i rozwoju naszych dzieci. Mali Melomanii nie są jakimiś osobami odciętymi od sfery rodzicielskiej, bo sami mają małego szkraba na, którym swój projekt również testowali i testują więc to co polecają jest dobrane z wielką starannością.
Ponadto oferta Małych Melomanów rozszerza się cały czas o nowe pomysły do tej pory w ofercie możecie znaleźć:
1) Sklep internetowy w którym już niedługo będzie można kupić różne muzyczne gadżety dla dzieci teraz dostępne są już m.in. muzyczne (inie tylko muzyczne) muszki, eleganckie ubranka, a już wkrótce dojdą do tego instrumenty dla maluszków.
2) Organizacja muzycznego przyjęcia dla dzieci (nie tylko urodziny, ale również oprawa muzyczna chrzcin i innych uroczystości). 
Urodziny mogą być zorganizowane częściowo lub kompleksowo przez Małych Melomanów to już zależy od indywidualnych preferencji klienta.
3) Warsztaty informacyjne i muzyczne z zakresu umuzykalniania i wsparcia rozwoju poprzez muzykę, zabawę z instrumentami
4) Szkolenia i warsztaty (z metodyki i efektywnego wprowadzania zasad Małych Melomanów dla każdego Dziecka i Rodzica), czyli - warsztaty z instrumentami dla niemowląt i dzieci oraz umuzykalniające (dla mam w ciąży, niemowląt i dzieci)
5) Koncerty biletowane (w filharmonii, innych obiektach i salach, plenerowe)
Inne inicjatywy zobaczycie wchodząc na ich stronę.
Obecnie Mali Melomani działają w:  Poznaniu, Pile, Gorzowie (+okolice). Już niedługo będą również w: Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.
Mali Melomani prowadzą również stronę internetowa i bloga:  http://www.MaliMelomani.pl
MalyMeloman.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz