poniedziałek, 9 września 2013

Bodziakowo

Dzisiaj pogoda się trochę popsuła więc więcej czasu spędzamy w domu. Zrobiliśmy gruszki do słoików na zimę oraz maliny. Nataniel będzie miał ekologiczne owoce nawet zimą (chociaż trochę).
My wypoczywamy cieszymy się z każdego dnia gdzie możemy oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się tym wiejskim nie zaganianym życiem:)
Ale post miał być o bodziakach. Jak wiecie przed wyjazdem otrzymaliśmy od zlepka.com body. Zabraliśmy je ze sobą. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Są bardzo miękkie w dotyku, a według mnie to bardzo ważne jeśli chodzi o ubranka dla dzieci. Po za tym fenomenem tych bodziaków jest to, że wzór jest niepowtarzalny - drugiego takiego nie znajdziecie nigdzie (może być jedynie podobny).
Każde jest ręcznie malowane, ze starannością i dokładnością. Kolory są żywe i
Nataniel za czym miał je na sobie już zainteresował się ich obrazkiem.
Tu zdjęcia w bodziakachZlepka.com tworzy nie tylko bodziaki, ale m.in. bluzki, śliniaki, trampki z dowolnym obrazkiem lub napisem, a ostatnio pojawiły się w ofercie również kolorowe wieszaki dla dzieci:)
Więcej na zlepka.com

Teraz zdjęcia z naszego wczorajszego dnia (mega ciepłego i słonecznego)Nataniel uwielbia tatusiowe włosy zanosi się śmiechem jak je dotyka, a tu postanowił je spróbować;)

Na zakończenie znaleźliśmy ciekawą ofertę do środy tj. 11.09 w Biedronce wszystkie produkty spożywcze dla dzieci są przecenione - 20 % więc warto skorzystać:)

2 komentarze: