wtorek, 3 września 2013

Muzycznie i rozdawajkowo

Tak jak wczoraj pisaliśmy dzisiaj przedstawimy wam drugą płytę czyli klasykę bobasa. Znów towarzyszyła nam przy śniadaniu;)
Mnie od pierwszej nuty przekonała, a to za sprawą utworu "Dla Elizy" , który odkąd pamiętam bardzo lubię (ma coś w sobie niezwykłego). Nataniel za to obrał sobie "Ode do radości" najweselszy utwór z całej płyty;).
Cała płyta to klasyka, ale nie taka zwykła klasyka dostosowana właśnie dla małych odbiorców w utworze są odgłosy bobasów, różnych odgłosów dzięki czemu słuchanie jej nie staje się monotonne. Przesłuchaliśmy wszystkie 10 utworów i jakoś ta szybo minęło ich słuchanie, że włączyliśmy płytę jeszcze raz:)
Jeśli wszystkie części są tak dobre jak te dwie, które dostaliśmy to na pewno każdy powinien mieć chociaż jedną z nich w swoim zbiorze płyt!
Nataniel był bardzo skupiony przy słuchaniu tej płyty, a ja po zjedzeniu śniadania mogłam spokojnie posprzątać kuchnię. Więc to działa!:)
Teraz zobaczcie jakie cuda dzisiaj do nas przyjechały
Od robalowej krainy czapeczka (zamówione auto na wzór hondy civic;) tak cudnie zapakowana, że aż szkoda jej rozpakowywać. Ale już niebawem się przyda, bo coraz chłodniejsze dni przed nami niestety - niestety.


Teraz to na co większość z Was pewnie czeka;)
Pierwsza rozdawajka zakończyła się wczoraj warunki spełniło 17 osób.
Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy wyniki:).
Niestety złośliwość rzeczy martwych - drukarka odmówiła nam posłuszeństwa i musieliśmy poradzić sobie w inny sposób.
Szczęśliwym posiadaczem smoczka zostaje Pani....


Serdecznie gratulujemy! Prosimy o przesłanie adresu do wysyłki:)
Pozostałych zapraszamy do naszej drugiej rozdawajki i na zbliżający się konkurs z okazji przekroczenia 200 fanów na facebooku (już niedużo brakuje)

1 komentarz:

  1. My mamy płytę "Chopin dla dzieci" - naprawdę zaskoczona byłam jak dzieci chętnie tego słuchają - ja zresztą też. Polecam muzykę poważną w takim wydaniu.
    Zapraszam do mnie na blog modowy dla dzieci www.tip-styl.blogpot.com

    OdpowiedzUsuń