czwartek, 8 sierpnia 2019

Gazetkowy zawrót głowy

Dzisiaj kolejny post z gazetkami.
Nataniel bardzo je lubi, szczególnie te małe gadżety, które się w nich znajdują, ale nie tylko. Ostatnio z jednej z gazetek czytaliśmy opowiadanie o psim patrolu. Po za tym w gazetkach jest na prawdę bardzo dużo fajnych zadań labirynty, łamigłówki, wykreślanki, łączenie po kropkach. Wszystko to co pobudza do myślenia i dzięki czemu dzieci się nie nudzą :)
W jednej z gazetek były rakietki z super wings i piłeczki oba gadżety spodobały się bardzo Poli z rakietkami chodziła po całym domu :)
Laleczki LOL zna chyba każda mama małej dziewczynki :) u nas Pola jeszcze za mała, żeby był na nie szał ale stempelki są świetne, a sama gazetka pełna fajnych zadań i podpowiedzi jak coś zrobić.
Gazetka Ben 10 to nie nasze klimaty ogólnie wystrzegamy się takich bajek, ale są rodzice i dzieci, które takie bajki lubią więc na pewno spodoba im się gazetka dedykowana tej bajce. W niej również są dodatki gra w koszykówkę oraz kulki, a gazetka tak jak inne pełna jest różnych ciekawych zadań.
Sam pomysł na gazetki z bohaterami z danej bajki jest bardzo fajny, bo dzieci mogą cyklicznie zbierać róznego rodzaju dodatki i się fajnie nimi bawić :)Więcej nowości z gazetkami i nie tylko znajdziecie TU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz