poniedziałek, 18 lipca 2016

Okazje.info

Dzisiaj chciała bym Wa przedstawić fajną stronkę w której znajdziecie mnóstwo różnych rzeczy od ubrań poprzez, motoryzację, sprzęt sportowy, rzeczy dla dzieci i różnego rodzaju produkty do wystroju wnętrz. Serwis jest bardzo intuicyjny wystarczy kliknąć w podaną kategorię, a zobaczymy listę szczegółową na którą możemy kliknąć gdy szukamy czegoś szczególnego.
Pierwszym krokiem jest wejście na stronę okazje.info i wyszukanie interesującej nas kategorii. Ja skupie się na dom i wnętrza a z racji tego, że prowadzę blog parentingowy to opiszę kategorię pokój dziecka
Jest to chyba najsympatyczniejsza część wystroju domu gdy już mamy wizję pokoju naszego dziecka (gdy jest małe) lub gdy samo ma wizję na swój pokój (gdy jest większe) i próbujemy iść na kompromis, żeby i nam i dziecku pokój się podobał.
Znalazłam kilka rzeczy w serwisie, które bardzo mi się spodobały zerknijcie sami

łóżko idealne dla małego marynarza
serwis sam przekierowuje Was na stronę danego sklepu po kliknięciu w dany link. Plusem strony jest to, że skupia wokół siebie mnóstwo sklepów z różnych kategorii, a wybór jest ogromny.


Kolejna świetna rzecz to biurko też w stylu marynarskim


Cudna lampa do pokoju w którym toczą się marynistyczne przygody i marzenia


Na stronie znajdziecie też różnego rodzaju pojemniki i dodatki do wystroju wnętrz. Mi rzucił się w oczy pojemnik lego. Nataniel dostał jeden na dzień dziecka od dziadków i planuje dokupić jeszcze jeden właśnie taki mniejszy.Jest też świetny pojemnik ze strażą (Nataniel ostatnio cały czas ma fazę na strażaków i na pewno pojemnik bardzo by mu się spodobał. Póki co nie pasuje do marynistycznego wystroju pokoju, ale jeśli ktoś planuje strażackie dodatki to jest świetny).


Żeby dopełnić pokój stylowymi dodatkami i nauczyć dzieci oszczędności można wejść do działu skarbonki. Jedna ze skarbonek, która wpadła mi w oko to świnka w autka :)

To tylko kilka propozycji, które mi osobiście rzuciły się w oczy z racji tego, że uwielbiamy marynistyczny styl :) na stronie znajdziecie różnego rodzaje mebelki i dodatki do pokoju małego pilota, księżniczki, fana kosmosu, piłki nożnej, zwierzaków różnego rodzaju i bajek :)

* screen zdjęć wraz z ofertą cenową pobrany z serwisu Okazje.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz