poniedziałek, 20 czerwca 2016

Fotel ważna rzecz

Odkąd zaczęłam szyć zauważyłam, że dobry fotel czy krzesło to podstawa do pracy. Tak samo jest z uczniem, który odrabia lekcje. Najważniejsze jest to, żeby było wygodnie i po odejściu od zajęć nic nie bolało.
Dzisiaj chcę przedstawić Wam sklep centrum krzeseł gdzie znajdziecie krzesła idealne dla dzieci, do biura i do wypoczynku :)
Skupie się najbardziej na kategorii dziecięcej (z wiadomych względów ;)
Krzesła wyglądają na solidne, dobrej jakości i dopracowane w każdym szczególe, co niestety nie można powiedzieć o tych tańszych wersjach.
Zresztą sami zobaczcie :)

 To tak przy okazji mistrzostw ;) model idealny dla fana piłki nożnej

 *
TU znajdziecie więcej dziecięcych wzorów

Dla dorosłych znajdziecie duży wybór krzeseł biurowych
Zarówno sklep centrum krzeseł jaki i firma powstały w 2005 roku.
Od 2014 firma funkcjonuje w formie spółki jawnej.
Oferta sklepu www.centrumkrzesel.pl to ponad 600 produktów, uznanych polskich producentów takich jak Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox, Siesta oraz PolskiePufy (jak sami widzicie nie są to jakieś Chińskie odpowiedniki, ale dobre marki polskich producentów, a jak wiecie ja jestem za tym, że warto wspierać naszych polskich producentów by dalej mogli działać na rynku).
Wiele modeli dostępnych jest w dostawie 24h co wyróżnia sklep na tle innych konkurencyjnych.
Firma zatrudnia 25 pracowników (brawo i oby było ich jeszcze więcej). Gama Klientów to szereg firm i instytucji oraz kilkadziesiąt tysięcy osób prywatnych. Do znanych Klientów należą kluczowe polskie uczelnie, ministerstwa, duże przedsiębiorstwa jak PKN Orlen, TVN, EuroNet i wiele innych.
To co wyróżnia sklep www.centrumkrzesel.pl to przede wszystkim duże magazyny, które pozwalają realizować od ręki większość zamówień, indywidualne autorskie zdjęcia i filmy o produktach, profesjonalny zespół doradców, największa w Warszawie ekspozycja krzeseł – 400m2, ponad standardowe uprawnienia Klientów do zwrotów czy testów naszych produktów, konkurencyjne ceny. Warto zajrzeć jeśli ktoś akurat szuka krzeseł czy foteli i jest z Warszawy do sklepu stacjonarnego :)


Centrum krzeseł znajdziecie także na fb

* zdjęcia pochodzą ze sklepu centrum krzeseł


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz