poniedziałek, 13 czerwca 2016

Angielski od małego

Nie od dzisiaj wiadomo, że małe dzieci uczą się szybciej. Angielski w dzisiejszych czasach to język międzynarodowy. Dlatego warto przez zabawę uczyć dziecko języka już od małego. W szkole będzie później łatwiej mu ogarnąć materiał i nie będzie miał trudności :)
Dzisiaj chciałam napisać Wam kilka słów o kursie Genki English jest to kurs prowadzony przez szkołę Baby English Center w Łodzi. Która zajmuje się nauką przez zabawę już najmniejsze maluchy. Skupie się na opisaniu Wam kursu dla dzieci od 3 - 4 letnich, ale w szkole są też zajęcia dla młodszych i starszych dzieci.Genki  English to wyjątkowy i skuteczny kurs nauki języka angielskiego w Łodzi. Dedykowany dzieciom w wieku od 3 do ponad 9 lat. Genki zmieniło sposób, w jaki dzieci uczą się podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w języku  angielskim. Jest to kurs angielskiego przez zabawę co sprawia że dzieci kochają naukę języka i z przyjemnością uczestniczą w zajęciach. Kurs Genki English od początku angażuje dziecko za pomocą fascynujących tematów. Dzięki metodą multimedialnym i interaktywnym nauka staje się jeszcze przyjemniejsza. Najważniejsze w tej metodzie jest to, że dzieci są stale zaangażowane dzięki czemu dużo łatwiej jest im osiągnąć sukces.
Głównym celem kursu Genki English jest wzmacnianie pewności siebie u dziecka podczas komunikacji w języku angielskim w przyjaznej atmosferze.
Kurs Genki English oparty jest na „cyklicznym”, tematycznie ułożonym programie nauczania. Na każdym etapie wprowadzane jest nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego.  
Metoda ciągłego powtarzanie sprawia, że nauka staje się efektywna a dzieci z łatwością przyswajają język angielski.

Plusem jest to, że dzieci kwalifikowane są do grup na podstawie swoich umiejętności językowych oraz wieku. Dzięki czemu jeśli Twoje dziecko już ma jakieś podstawy nie trafi do grupy w której zaczyna się od zera :) 
Pierwsze zajęcia określające poziom dziecka są zawsze bezpłatne. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie tel. 601-420-888. Zajęcia odbywają się w Łodzi.

Więcej o nauce angielskiego dla dzieci znajdziecie w linku gdzie możecie obejrzeć też filmik jak wyglądają takie zajęcia :)

Zobaczcie też jak świetnie bawią się maluchy nauka przez zabawę, doznania sensoryczne, plastykę - więcej tu

2 komentarze:

  1. znam wiele osób, które to robi ;) Sama mam ambitny plan przekonać dziecko do angielskiego już od niemowlęcia, ale jak przyjdzie mi słuchać melodyjek o spacerkach po lasach w wersji angielskiej... będzie zabawnie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno będzie zabawnie, ale z dnia na dzień sama zobaczysz jak dziecko szybko się uczy :)

      Usuń