czwartek, 4 lutego 2016

Akcja wymiana part Dzień Kobiet

Tym razem part akcji Dzień Kobiet troszkę zmodyfikowane zasady. Pomyślałam wraz z jedną z moich koleżanek, że warto zorganizować akcję gdzie tym razem coś będzie dla nas Kobiet, a przecież nie ma lepszego czasu niż Dzień Kobiet. Różnie to z męskim gronem bywa i jedni pamiętają o tym dniu inni nie, więc nie czekając na to czy pamiętają czy nie my w tym roku same obdarujemy się prezentami.
Przeczytajcie proszę regulamin raz jeszcze nawet jak bierzecie udział w akcjach od początku :)

Przypominam zasady już większości dobrze znane, ale tym razem sa małe zmiany :)

1) Zgłoszenia przyjmuję na adres natanielkowo@gmail.com w tytule wpiszcie akcja wymiana part Dzień Kobiet
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwiska, adres do wysyłki tym razem daruje Wam wiek i rozmiar ubrań :D wystarczy, że wpiszecie co lubicie.
3) Ograniczona ilość miejsc pierwsze 20 osób (w sumie 19, bo my też bierzemy udział) zakwalifikuje się do zabawy.
4) Po uzyskaniu wyżej wymienionej ilości zgłoszeń będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy ;) paczki mają wylecieć od Was najpóźniej 1 marca tak by wszystkie osoby biorące udział dostały je przed 8 marca.
5) Paczuszki wysyłajcie listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis opublikujemy).
7) Po otrzymaniu paczuszki wysyłacie do nas zdjęcie tego co znalazło się w Waszej paczuszce wraz z imieniem i nazwiskiem osoby od której paczuszka do Was przyleciała. My publikujemy je na fb w galerii akcja wymiana part Dzień Kobiet :)
8) Rzeczy w paczce mają być tylko nowe, z racji tego, że większość z Was ma dzieci możecie dopisać imię i wiek dziecka wtedy można jakiś mały drobiazg dla dzieciaczków dorzucić do paczki, bo wiadomo, że dzieci uwielbiają dostawać prezenty (zresztą kto nie lubi ;)
9) Tak jak w poprzednich akcjach nie ma kwoty do jakiej trzeba zrobić paczuszkę z tego względu, że chcę by każdy miał szanse wziąć udział w akcji , bo każdy ma inną zasobność portfela, ale proszę Was też o to, żeby paczuszki były przygotowane z serca i by wyglądały tak, że same byście cieszyły się z otrzymania takiej paczuszki :)
10) Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia do akcji wymiany z Polski (niestety bardzo długo idą paczki między sobą z zagranicy i każdy czeka i się niecierpliwi i często zdarzało się, że paczki nie dochodziły na czas)


Zaczynamy zabawę i życzymy wszystkim uczestnikom cudnych paczuszek :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz