sobota, 27 lutego 2016

3 urodziny Nataniela

Co prawda urodziny były już 6 dni temu, ale była Natanielkowa ciocia więc mieliśmy intensywny weekend. Teraz wraca właśnie do Niemiec, a ja mam chwilę, żeby podzielić się z Wami jak było na 3 urodzinach.
Nataniel był bardzo zadowolony pobawił się z dziećmi w sumie razem z Natanielem było ich 6. Zorganizowałam im grę w której zbierali dukaty z Jacka i piraci z Nibylandii.
Dostał super prezenty lego duplo, keybord, kilka książek, dużą kolorowankę podłogową, ubranka, słodycze, grę, kasę do zabawy w sklep, wózek sklepowy.
Jeszcze po wyjściu wszystkich gości pozwoliliśmy mu się trochę pobawić i poszedł spać.
W tym roku motywem przewodnim był Jacke i piraci z Nibylandii. Urodziny uważamy za bardzo udane. Jedyny minus to tort. Cukiernia nie wykonała go tak jak prosiłam do końca zabrakło imienia na torcie, ale miałam opłatek w Jacka, chorągiewki i świeczkę więc w efekcie końcowym nie było tragedii ;)
Po za tym hitem urodzin były balony na hel. Nataniel dostał ich trzy tyle ile miał latek i wszystkie dzieci się nimi bawiły :)

To teraz krótka fotorelacja z urodzin


2 komentarze:

 1. rekwizyty dla dzieci sprawdzają się również w przypadku naszej pociechy ;) Jak widać, mimo zmieniających się pokoleń, maluchy wciąż uwielbiają naśladować dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda naśladowanie dorosłych przez dzieci chyba nigdy nie ustanie ;)
   A zabawa w sklep mimo, że od urodzin minęła już chwila nadal na topie.

   Usuń