czwartek, 31 lipca 2014

Zabawa i edukacja z ....

Oczywiście z CzuCzu. Zapewne większość z Was doskonale zna produkty CzuCzu. Kolorowe, wytrzymałe i z pomysłem, a przede wszystkim pomagają uczyć przez zabawę już od najmłodszego.
Otrzymaliśmy od CzuCzu dwa produkty do przetestowania. Jeden z nich zabraliśmy ze sobą w podróż nad morze, a drugi opiszemy za jakiś czas :)
Dzisiaj opiszemy Wam jak sprawują się pojazdy - karty obrazkowe na sznureczku. Niby prosty sposób ze sznureczkiem, a nie często go się spotyka. Dzięki sznureczkowi karty się nie gubią i są w jednym miejscu, a w podróży okazało się to bardzo przydatne :) jechaliśmy naśladując dźwięki różnych pojazdów, najbardziej Natanielowi spodobał się dźwięki samolotu ;)
Karty są wykonane w taki sposób, że nie gną się, ani nie niszczą (pewnie po użyciu ich setny raz coś tam może im się przytrafić, ale póki co u nas jest wszystko ok :)
Dzięki kartą dziecko uczy się naśladowania dźwięków, nazw pojazdów, a to pomaga w mówieniu. Dzięki ćwiczeniu dźwięków dziecko szybciej dochodzi do wprawy i łatwiej jest mu wypowiadać nowe słowa. Po za tym dziecko szybko zapamiętuje do jakiego obrazka pasuje dany dźwięk przez co znów się uczy bawiąc :)
Pojazdy karty obrazkowe oceniam na 5, mam jedynie niedosyt w tym czemu ich jest tylko 7 ;)
Rekomendowany wiek to + 1, ale myślę, że nawet 10 miesięczne dziecko spokojnie już się może nimi bawić wspólnie z rodzicami :)

po zdjęciach widzicie, że za jakiś czas zrecenzujemy jak sprawdzają się puzzle, a póki co podróżne testy :)

Więcej o CzuCzu dowiecie się tu
Nowości od CzuCzu możecie też wygrać w konkursie charytatywnym tu dwa cudne zestawy puzzli :)
Już dawno myślałam o zakupie jakiegoś zestawu CzuCzu i teraz wiem, że warto i na pewno coś nowego wkrótce zagości u nas w domu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz