poniedziałek, 21 lipca 2014

Nadmorskie klimaty z Jakzesnu.pl

Dzisiaj trochę zdjęć z naszych krótkich wakacji nad morzem, a w tle marynistyczne zabawki ze sklepu Jakzesnu.pl dostaliśmy do przetestowania świetne zabawki. Ich zastosowanie jest niby kąpielowe, ale nadają się do zabawy również na lądzie ;)
Producentem zabawek jest firma Ludi. Osobiście wcześniej jej nie znałam, ale jeśli wszystkie jej zabawki są takie jak ten komplet to zasługuje na wielkie brawa. Dotychczasowe zabawki do kąpieli były fajne, ale te mają w sobie coś fajniejszego nie dość, że są w naszym ulubionym stylu to jeszcze są wykonane z tak miękkiej gumy, że sama siedząc na piasku bawiłam się z nimi z wielkim zaangażowanie :)
W skład zestawu wchodzą 3 zabawki: marynarz, latarnia morska i statek. Sami powiedźcie czyż to nie idealny zestaw na wypróbowanie w morskim klimacie?
Pewnie, że idealny!
Pierwsze testy zestaw przeszedł zaraz po rozpakowaniu i wyglądało to tak:


Jak widzicie do wyboru są też inne komplety m.in. Indianin, pirat, księżniczka i kilka innych :)
To teraz testy nad morzem:


Tak się rozpoczęły testy. Później były testy w wodzie i nad morzem :)
W każdych warunkach zestaw sprawdził się idealnie i po podróży wrócił z nami znów do domu, by umilać Natanielowi czas spędzony w baseniku.Zestaw możecie kupić TU
Jakzesnu.pl znajdziecie również na facebooku TU
Mają wiele świetnych zabawek, strona podzielona jest na przejrzyste kategorie wiekowe, a także tematyczne. Bardzo fajnie się porusza po stronce i szybko można znaleźć tego co się szuka.
Ja już upatrzyłam sobie zabawkę, która na pewno kupię Natanielowi przy najbliższej okazji ;)


2 komentarze: