sobota, 5 lipca 2014

Bajeczna pościel

Dzisiaj post o pościeli. Do tej pory mieliśmy ich już kilka był zestaw startowy 12 - elementowy, był zestaw z Rossmana w samochody Cars, był zestaw w misie z allegro (i tu cena super, ale suwak po jednym praniu już nie działał ;) i przyszedł czas na pościel w naszym stylu, stylu marynistycznym i mimo, że nie jest w kotwice to ma w sobie coś marynistycznego.
Dzięki współpracy z Pchły Na Noc otrzymaliśmy do przetestowania pościel morskie opowieści składający się z poszewki na podusię i poszwy na kołderkę.
Morskie opowieści opowiadają wieloryby ;)
Pościel wykonana jest z wielką precyzją, każdy szczegół dopracowany. Jest jedna rzecz, którą osobiście bym zmieniła: na poszewce na podusię dała bym również kolorowego wieloryba tak jak to jest na poszwie. Wtedy było by bardziej kolorowo.Po rozłożeniu prezentuje się tak


Tu już z testerem ;)


W kolejnym dniu testów wyglądało to nieco inaczej ;)TU bezpośredni link do sklepu. Mnie osobiście zachwyciły jeszcze pościele: Balonowa wyprawa i Słodkie sny, ale wydaje mi się, że to bardziej dziewczęce wzory. A hoj! Panie kapitanie pojawiła się jako nowość i jest równie przecudna :)

3 komentarze:

 1. piękna ta pościel, po mimo ciemnych kolorów jest urocza:) i ten wieloryb :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie dzięki kolorowym wielorybom pościel mimo ciemnego granatu wydaje się wesoła i dziecięca :)

   Usuń
 2. Faktycznie mocno bajeczna jest ta pościel i widać że dzieciakom się ona podoba, więc to dobrze. Ja również dość dużą wagę przykładam do tego pod jaką kołdrą maluchy śpią. U mnie mają one kołdry z https://senpo.pl/koldry/ i jestem pewna, że jest im bardzo komfortowo.

  OdpowiedzUsuń