czwartek, 22 maja 2014

Wiosenne lato

Czas deszczu minął, zaczęło się lato ;) chociaż w kalendarzu dopiero maj u nas już jest po 25 - 27 stopni na dworze :) cudna pogoda do letnich ubranek.
Dawno nie pisałam więc mam trochę zaległości w recenzjach dla Was.
Na pierwszy plan dzisiaj pójdą bodziaki, które dostaliśmy w ramach współpracy ze sklepem RazDwaTrzy bodziaki z marynistycznym akcentem ;) firmę produkującą bodziaka na pewno znacie, bo to Pinokio, które już kiedyś recenzowaliśmy :)
Bodziaki bardzo fajne, z miękkiego materiału, przewiewne. Zalecam prać je na lewą stronę, by nie sprała się aplikacja jeśli ktoś akurat będzie chciał je kupić :)
U nas świetnie nadają się zamiast bluzeczki z krótkim rękawem. Ogólnie wyznaję zasadę, że bodziaków nigdy za wiele, a te są na prawdę fajne :)

Sklep RazDwaTrzy zajmuje się sprzedażą ubranek od ubranek dla wcześniaków, poprzez ubranka niemowlęce kończąc na ubrankach dziecięcych więc każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla swojej pociechy.

Bodziak ze stateczkiem świetnie nadaje się na ciepłe dni  do krótkich spodenek w sam raz się komponuje :)
Jeśli chodzi o zdjęcia to widzicie, że na prześcieradle jest plama, plama od soczku. Nataniel za czym zaśnie pije soczek, kompocik lub herbatkę i czasami za czym zaśnie po prostu zalewa pół łóżka, ostatnio zdarzyło mu się też polać ścianę. Już po prostu nie wyrabiam z praniem, co dziennie musiała bym mu zmieniać pościel więc wybaczcie plamę ;) pomysłu na niego nie mam, a z kubka niekapka jak zasypia nie chce za bardzo pić.

3 komentarze:

  1. Uwielbiam takie bodziaki;) Ostatnio kupiłam trochę koszulek dla Filipa, ale bodziaki są jednak wygodniejsze dla takiego wiercipięty;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też tak właśnie myślę, bo jak się maluszek wierci, kręci, bawi to w koszulce zaraz goły brzuszek. Chociaż wiadomo, że jak bardzo gorąco to wtedy w koszulce przewiewniej, ale tak po za tym to lepiej w bodziakach :)

      Usuń