piątek, 30 maja 2014

Przygotowania do dnia dziecka

Niektórzy pewnie zastanawiają się do czego tu się przygotowywać :D no tak jak ma się jedno dziecko to kupuje się prezent zabiera się je gdzieś w fajne miejsce i już ;) a jak ma się 48 dzieci i swoje jedno to już wygląda to nieco inaczej ;)
Jutro wspólnie ze stowarzyszeniem rodzin zastępczych z województwa Świętokrzyskiego wyruszam na dzień dziecka.
Wiecie, że przez jakiś czas pozyskiwałam sponsorów, osoby o otwartych sercach by coś przekazały na ten dzień, Początkowo myślałam o tym, żeby było chociaż kilka nagród do konkursów, później, żeby każde dziecko dostało chociaż jedną rzecz jeszcze, a w efekcie końcowym zaraz zobaczycie sami jak wyszło.
Dzięki tej akcji wiele się nauczyłam są ludzie, którzy pomagać nie chcą i nigdy nie będą, ale są też ludzie, którzy mają wspaniałe, pełne miłości serca, które na prawdę są w stanie wiele zrobić i tu chciałam szczególnie podziękować dziewczyną z Cocochoo dosyć, że same przygotowały ogrom bransoletek to jeszcze dzięki nim pozyskałam dwie kolejne osoby, które pomogły. Pomagały nie tylko firmy, zaangażowaliście się też Wy moi kochani fani dziękuje Wam bardzo, że nie jesteście tylko dla konkursów jak to na niektórych fan pagach bywa, ale jesteście zawsze wtedy gdy trzeba pomóc innym szczególnie. I tu mam kilka takich dobrych duszyczek, które zawsze są skore do pomocy, ale o tym kiedy indziej. Teraz miał być krótki post, bo mam jeszcze sporo do zrobienia na jutro. Muszę przygotować Nataniela na całodniową wyprawę, muszę popakować w kartony wszystkie upominki, posortować wszystko tak bym się nie pogubiła. Wymyślić jeszcze jeden konkurs, bo nagród jest na tyle :)
Pokaże Wam co jeszcze dzisiaj dotarło i jak wyglądają zapakowane paczuszki.
Paczuszka od Bajkowe Marzenia (są jeszcze czapki z daszkiem ale zapomniałam ich dołączyć do zdjęcia) Bransoletki od dziewczyn z Muff &qu i dwóch ich koleżanek :) 


 Bransoletki od Cocochoo było ich tyle, że małe dziewczynki dostały po jednej,   starsze po 2 i jeszcze zostało na nagrody w konkursach :)


 Przecudne pierniczki od A ja to pierniczę będą nagrodami w jednym z konkursów :)


Czekam na jeszcze jedną paczkę od Ulotki.net mam nadzieję, że kurier dotrze na czas :)

To jeszcze kilka rzeczy, które zostały na nagrody do konkursów:
Koniki od Kidy posłużą jako baza do konkursu 3 osobowe zespoły będą miały za zadanie jak najciekawiej pomalować konika. Nagrody oczywiście będą związane z malowanie pierwsza drużyna otrzyma powyższe domki do malowania :) dwie nkolejne jakieś nagrody pocieszenia.


Nagród jest jeszcze więcej, ale post by był za ciężki, żeby to wszystko pokazać ;)

Na koniec pokaże Wam jeszcze jak wyglądają paczuszki. Dla tych młodszych dzieci paczuszki zapakowane są w celafon, te od 8 lat upominki dostaną w torbach, które przekazała All Bag za co dziękujemy :) Wszystkie paczuszki mają karteczki z imionami, karteczki powstały dzięki Kamili Gajzner za co bardzo jej dziękuję, bo ja nie była bym w stanie już tego ogarnąć.


Trzymajcie jutro za mnie kciuki. Dzisiaj jestem pełna emocji przeplata się radość, wzruszenie ile w Was jest serca i dobroci, trochę niepewności czy wszystko jutro się uda, czy dam radę wszystko ogarnąć tak jak chcę. Najważniejsze by pogoda dopisała, bo wszystko będzie na świeżym powietrzu. O 12 ruszamy kolejką i później wysadza nas na polanie i tam będziemy się bawić kilka godzin.

4 komentarze:

 1. Ja napiszę tylko tyle, że jesteś wielka!
  Piękna inicjatywa, piękna akcja, paczki wyglądają niesamowicie! Strasznie się cieszę, że chociaż w taki sposób mogłam Ci pomóc ;)
  Bawcie się jutro dobrze, i z niecierpliwością czekam na relacje ;-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Super paczuszki. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało i żeby dzieci byłe zadowolone i oczywiście za to żeby świeciło słoneczko :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromnie się cieszymy, że paczusia dotarła na czas i nasze bransoletki umilą tylu dziewczynkom Dzień Dziecka :)) ))) Jesteś na prawdę niesamowita, żę tyle udało Ci się zorganizować, pozdrawiamy i trzymamy kciuki aby Wam pogoda dopisała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super paczuszki, dzieci będą miały wiele radochy :-) Trzymam kciuki za cudowne słoneczko

  OdpowiedzUsuń