sobota, 24 maja 2014

Konkurs dzień dziecka

Do dnia dziecka zostało już niewiele czasu, jak wiecie u mnie przygotowania pełna parą do Dnia dziecka dla dzieci z rodzin zastępczych, ale nie zapomniałam też o Was :)
Wspólnie z Dabo - Klocki i zabawki drewniane przygotowaliśmy dla Was konkurs :)
Wiecie jak uwielbiamy drewniane zabawki, już nie raz u nas czytaliście o tego typu zabawkach. Są niezniszczalne i cudowne, dlatego też do kogoś z Was poleci coś drewnianego :)

Aby wygrać super nagrodę wystarczy:
1) Polubić sponsora nagrody Dabo - Klocki i zabawki drewniane
2) Polubić nas Natanielkowo
3) Udostępnić zdjęcie konkursowe na swojej tablicy (opcjonalnie)
4) Odpowiedzieć na pytanie: Z czym kojarzą Ci się drewniane zabawki. Odpowiedź umieść pod plakatem na fb.Konkurs kończy się 28.05.2014 roku o godzinie 22: 00 kolejnego dnia rano ogłoszę zwycięzce. Jeśli szybko się zgłosi z adresem do wysyłki do sponsora nagrody to klocki pojawią się jeszcze przed dniem dziecka u zwycięzcy :)


Wygrywa osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie konkursowe :)

Zobaczcie co można zbudować z takich klocków:


Powodzenia!


WYNIKI! 

 Każdy z nas miał kilku swoich faworytów, ale jeden z nich się pokrył i jednogłosnie z DABBO ogłaszamy, że zwycięzcą jest Anna Piegza za odpowiedź:
" Drewniane zabawki, dzięki zapachowi lasu zabierają mnie i moją córeczkę w czasy, kiedy kontakt z NATURĄ był czymś oczywistym, naturalnym, kiedy po prostu spędzało się CZAS z dzieckiem, bawiąc się tym co najprostsze, podręczne. Drewnianymi zabawkami, które wystrugał dziadek. Z tym właśnie mi się kojarzą."

Bo nam też właśnie drewniane zabawki kojarzą się z naturą, niezniszczalnością i z czasami dzieciństwa. Było jeszcze kilka bardzo ciekawych, pięknych wypowiedzi, ale nagroda tylko jedna dziękujemy Wam wszystkim za zabawę, a Panią Anie prosimy o bardzo szybki kontakt ze sponsorem ;)

7 komentarzy:

 1. Chyba jak każdemu drewniane zabawki kojarzą się z dzieciństwem, ze świetną zabawą, z ogromnymi budowlami, ale ja mam do nich ogromy sentyment. Ponieważ jako mała dziewczyna uwielbiałam je kojarzyły mi się z całkiem innym, odmiennym światem. Bawiąc się wyobrażałam sobie że te drewniane domki zamieszkuje inna cywilizacja, że w nocy kiedy ja śpię oni budują je po swojemu (z uśmiechem wspominam jak przekonywałam mamę , że zabawki zostawiłam w pudełku a rano zauważyłam wysokie budowle). W mojej pamięci jest to czas niezapomnianych zabaw, błogiego dzieciństwa i marzę by moja córcia miała takie właśnie dzieciństwo jak ja, przy drewnianych zabawkach a nie przy urządzeniach nowoczesnej technologii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drewniane zabawki kojarzą mi się z opowiastkami cioteczki -jak to drewnianym hula hopem wywijała za młodu i jak się z moim tatuńciem kłócili na podwórku o drewniane samochody.Oczywiście w dzieciństwie moim było podobnie walka z rodzeństwem o drewniane klocki i takie babuszki co się wkładało je kolejno jedna w drugą itd... wg wielkości.Synek tez posiada już co nieco a mianowicie drewniany samochodzik z napędem i kaczuszkę drewnianą w samochodziku .Udostepniam jako Gosiulka Ania Madzia

  OdpowiedzUsuń
 3. Drewniane klocki kojarzą mi się z moim dzieciństwem ,przyjemną zabawą budowami zamków i bezpieczną zabawką a przede wszystkim z tym iż nigdy klocki się nie psują nie pękają z tym iż można zawsze przekazać je następnym dzieciom jeśli własne już z tego wyrosły. na Fb polubiono i udostępniono jako Beata Janiak

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani czytajcie uważnie, liczą się tylko te odpowiedzi pozostawione pod plakatem na fb :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniane klocki kojarzą mi się z bezpieczeństwem, pięknym zapachem, prostotą oraz dzieciństwem. Przy takich klockach nie odczuwam obawy iż moje dziecko się zadławi jakimś małym elementem, wsadzi do nosa nogę kierowcy czy kask motocyklisty albo zrani nogę o malutki element.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie drewniane klocki to zapach dzieciństwa. Wiem, że takie klocki można kupić w https://modino.pl/klocki bo sama już tam zamawiałam :)

  OdpowiedzUsuń